هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مصری:

لایحه‌شفاف‌سازی‌هزینه‌های‌مالی‌انتخابات‌ناقص‌است/ بررسی‌لایحه در کمیسیون‌شوراها

سرویس سیاسی
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه شفاف سازی بسیار ناقص است و هیچ گونه مجازاتی برای متخلفین در این لایحه دیده نشده و فقط توصیه است.
دوشنبه 30 آذر 1394 ساعت 10:40
لایحه‌شفاف‌سازی‌هزینه‌های‌مالی‌انتخابات‌ناقص‌است/ بررسی‌لایحه در کمیسیون‌شوراها سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه شفاف سازی بسیار ناقص است و هیچ گونه مجازاتی برای متخلفین در این لایحه دیده نشده و فقط توصیه است. http://cdn.icana.ir/d/019/64788.jpg لایحه‌شفاف‌سازی‌هزینه‌های‌مالی‌انتخابات‌ناقص‌است/,بررسی‌لایحه,در,کمیسیون‌شوراها Icana

عبدالرضا مصری در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص روند بررسی لایحه شفاف سازی هزینه های مالی انتخاباتی در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: یک فوریت این لایحه در مجلس رای آورده و به کمیسیون ارجاع داده شده است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لایحه شفاف سازی بسیار ناقص است، بیان کرد: هیچ گونه مجازاتی برای متخلفین در این لایحه دیده نشده و فقط توصیه است؛ توصیه هم ابزار خوبی برای نظارت قانونی نیست.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانونی که ارائه می شود باید هم جامع و هم مانع باشد، متذکر شد: اصل لایحه شفاف سازی قطعا موضوع خوبی است ولی با عجله به مجلس ارائه شده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای با بیان اینکه باید این لایحه نباید به صورت یک قانون بی اثر در مجلس تصویب شود، گفت: باید این قانون بسیار محکم و مانع از تخلف باشد.

مصری با بیان اینکه این لایحه در کمیسیون شوراها مورد بررسی قرار گرفته و منتظریم که نتایج آن به صحن بیاید، خاطرنشان کرد: چندین کمیسیون فرعی نیز این موضوع رسیدگی می کنند که کمیسیون های امنیت ملی و کمیسیون قضائی از آن جمله هستند.

وی در خصوص اینکه اینکه آیا این لایحه به انتخابات آتی می رسد، گفت: بستگی به به نوبت هایی دارد که در صحن وجود دارند در حال حاضر لایحه های یک فوریتی و دو فوریتی زیادی وجود دارند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر دولت برنامه و بودجه را هر دو به مجلس ارائه دهد بر مبنای آئین نامه ابتدا باید به این دو موضوع رسیدگی شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000