هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
افتخاری خبر داد:

حضور دبیران کل‌ مجمع جهانی اهل بیت و تقریب مذاهب در کمیسیون فرهنگی مجلس

سرویس فرهنگی
عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس از حضور آیت الله اراکی و آیت الله اختری و ارایه گزارش آن ها در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
یکشنبه 29 آذر 1394 ساعت 19:40
حضور دبیران کل‌ مجمع جهانی اهل بیت و تقریب مذاهب در کمیسیون فرهنگی مجلس عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس از حضور آیت الله اراکی و آیت الله اختری و ارایه گزارش آن ها در کمیسیون متبوع خود خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/53568.jpg حضور,دبیران,کل‌,مجمع,جهانی,اهل,بیت,و,تقریب,مذاهب,در,کمیسیون,فرهنگی,مجلس Icana

لاله افتخاری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز ( یکشنبه 29 آذرماه) کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس امروز میزبان‌ دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) بود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی از ارایه گزارش آیت الله اراکی و آیت الله اختری در کمیسیون فرهنگی خبر داد و گفت: دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) گزارشی از عملکرد و مشکلات بودجه‌ای خود به کمیسیون فرهنگی ارائه کردند، تا در زمان بررسی بودجه به این مشکلات مورد توجه قرار گیرد.

 وی افزود: آیت الله اراکی و آیت الله اختری که با معاونانشان در این نشست حضور یافته بودند همچنین خواستار ریشه یابی موضوع نیجریه و ضرورت وحدت مسلمانان شدند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس، تصریح کرد: در ادامه جلسه امروز مواد دیگری از لایحه دائمی شدن برخی از احکام برنامه‌های توسعه بررسی و نتیجه بررسی‌ها در اختیار نماینده کمیسیون در کمیسیون مشترک قرار گرفت تا موضوع ها را به هنگام بررسی در کمیسیون مربوطه مطرح کند./

پایان پیام

 

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000