هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سبحانی فر خبر داد:

تصویب کلیات طرح حمایت از هنرمندان صنایع دستی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: کلیات طرح یک شوری حمایت از هنرمندان و استادکاران صنایع دستی در نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس بررسی و تصویب شد.
یکشنبه 29 آذر 1394 ساعت 19:04
تصویب کلیات طرح حمایت از هنرمندان صنایع دستی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: کلیات طرح یک شوری حمایت از هنرمندان و استادکاران صنایع دستی در نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس بررسی و تصویب شد. http://cdn.icana.ir/d/019/43551.jpg تصویب,کلیات,طرح,حمایت,از,هنرمندان,صنایع,دستی,در,کمیسیون,صنایع,و,معادن,مجلس Icana

رمضانعلی سبحانی فر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص جلسه امروز کمیسیون گفت:کلیات  لایحه یک شوری تنظیم برخی از احکام برنامه های توسعه کشور در جلسه امروز بررسی و مصوب شد.

نماینده مردم سبزوار و جوین درمجلس شورای اسلامی، ادامهداد: کلیات طرح یک شوری حمایت از هنرمندان و استادکاران صنایع دستی در نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن بررسی و تصویب شد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مسولان و کارشناسان سازمان صنایع دستی و میراث فرهنگی از مهمانان جلسه امروز کمیسیون بودند./

 پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار