آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
افتخاری:

شهادت فرماندهان حزب‌الله شکست رژیم‌صهیونیستی را نزدیک‌تر می‌کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به شهادت سمیر قنطار گفت: شهادت فرماندهان حزب‌الله شکست رژیم غاصب صهیونیستی را نزدیک‌تر خواهد کرد.
دوشنبه 30 آذر 1394 ساعت 08:50
شهادت فرماندهان حزب‌الله شکست رژیم‌صهیونیستی را نزدیک‌تر می‌کند نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به شهادت سمیر قنطار گفت: شهادت فرماندهان حزب‌الله شکست رژیم غاصب صهیونیستی را نزدیک‌تر خواهد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/98568.jpg شهادت,فرماندهان,حزب‌الله,شکست,رژیم‌صهیونیستی,را,نزدیک‌تر,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم؛ لاله افتخاری نماینده مردم تهران و نایب رئیس فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی با اشاره به شهادت "سمیر قنطار" آزاده معروف لبنانی، اظهار داشت: آقای سمیر قنطار در حقیقت یکی از زندانیان باسابقه لبنان در زندان‌های رژیم‌صهیونیستی بود که به دست رژیم غاصب صهیونیستی به شهادت رسید.

وی گفت: جریان مقاومت و مردم آزاده در جهان سابقه این شهادت‌ها را دارند؛ چه شهادت سردار همدانی باشد و چه شهادت دیگر شهدا مانند فرماندهان حزب‌الله و فلسطینیان هیچ آسیبی به مردم وارد نمی‌کند، جز اینکه شکست رژیم غاصب صهیونیستی را نزدیک‌تر خواهد کرد.

این عضو فراکسیون شاهد مجلس ادامه داد: خون شهدا به ایجاد انسجام و غیرت ملی در بین مردم کمک می‌کند و اجازه نمی‌دهد آن شور و مقاومت در بین آنها خاموش یا کم‌رنگ شود.

افتخاری در پایان تاکید کرد: دشمنان اسلام به خصوص رژیم‌صهیونیستی باید منتظر بمانند و شاهد باشند که انتقام این خون‌های شهدا چطور از آنها گرفته می‌شود و قطعا این انتقام برای آنها سخت‌تر خواهد بود.
انتهای پیام/

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000