هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقوی حسینی:

تشکیل ائتلاف ضد داعش فرار رو به جلوی عربستان است

سرویس دیگر رسانه‌ها
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تشکیل در ائتلاف ضد داعش از سوی عربستان مضحک و در راستای فرار رو به جلوی مقامات سعودی تحلیل کرد.
دوشنبه 30 آذر 1394 ساعت 09:40
تشکیل ائتلاف ضد داعش فرار رو به جلوی عربستان است یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تشکیل در ائتلاف ضد داعش از سوی عربستان مضحک و در راستای فرار رو به جلوی مقامات سعودی تحلیل کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/42816.jpg تشکیل,ائتلاف,ضد,داعش,فرار,رو,به,جلوی,عربستان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سید حسین نقوی حسینی اظهار کرد: بر کسی پوشیده نیست که داعش مولود عربستان سعودی است. این را همه مراکز اسلام شناسی دنیا می‌گویند که آموزش وهابیگری و سلفی‌گری تروریست‌پرور است و همه مراکز اسلامی اعتقاد دارند که عربستان، نوع آموزش این کشور و نگاهش به اسلام تروریسم پرور است.

او افزود:‌ در کنار این‌ها عربستان گروه‌های تروریستی را به لحاظ مالی و نظامی مورد حمایت قرار می‌دهد در چنین وضعیتی تشکیل گروه ضد داعش امر خنده‌داری است.

به گزارش ایسنا؛ نقوی حسینی در پایان اظهار کرد: این اقدام دولت سعودی برای فرار رو به جلوی آن‌هاست اما افکار عمومی دنیا گول این ظاهر را نمی‌خورند و دست عربستان را می‌خوانند.

انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000