شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جباری مطرح کرد:

شرایط نامساعد جوی؛دستاویز ایرلاینها برای پنهان کردن سوء مدیریت

سرویس اقتصادی
رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: دلیل لغو و تاخیر برخی از پروازها در چند روز گذشته شرایط نامساعد جوی نبوده بلکه اختلاف شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی نفت و ایرلاین ها در موضوع تسویه نقدی بهای سوخت هواپیما، عامل تاخیر در برخی از پروازها و سرگردانی مسافران بوده است.
دوشنبه 30 آذر 1394 ساعت 10:16
شرایط نامساعد جوی؛دستاویز ایرلاینها برای پنهان کردن سوء مدیریت رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: دلیل لغو و تاخیر برخی از پروازها در چند روز گذشته شرایط نامساعد جوی نبوده بلکه اختلاف شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی نفت و ایرلاین ها در موضوع تسویه نقدی بهای سوخت هواپیما، عامل تاخیر در برخی از پروازها و سرگردانی مسافران بوده است. http://cdn.icana.ir/d/019/69167.jpg شرایط,نامساعد,جوی؛دستاویز,ایرلاینها,برای,پنهان,کردن,سوء,مدیریت Icana

احمد جباری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ‌ملت با انتقاد از تاخیر در پروازها و سرگردانی مسافران در فرودگاه های کشور گفت: بسیاری از مسافران از تاخیر در پروازها گلایه دارند و رسیدگی به این مشکل یکی از مطالبات مردمی است.  

نماینده مردم ﺑﻨﺪرﻟﻨﮕﻪ، ﭘﺎرﺳﯿﺎن و ﺑﺴﺘﮏ در ﻣﺠﻠﺲ شورای اسلامی ادامه داد: براساس بررسی های اولیه اختلاف روی تسویه نقدی هزینه سوخت، بین شرکت ملی پخش فرآورده های نفت و ایرلاین ها یکی از دلایل تاخیر در پروازها بوده است.

جباری افزود: شرکت ملی نفت تاکید دارد به ازای تحویل سوخت به هواپیماها، همزمان ایرلاین مربوطه نیز حساب مالی خود را تسویه کنند این در حالی است که ایرلاین ها اظهار می کنند توانایی تسویه بدهی را بصورت نقدی ندارند که این موضوع به تاخیرهای طولانی در پروازها داخلی و خارجی منجر شده است.  

وی افزود: بعد از بررسی ها اولیه مشخص شده دلیل لغو و تاخیر برخی از پروازها در چند روز گذشته شرایط نامساعد جوی نبوده بلکه اختلاف شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی نفت و ایرلاین ها در موضوع تسویه نقدی بهای سوخت هواپیما، عامل تاخیر در برخی از پروازها و سرگردانی مسافران بوده است.

رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اعضای کمیسیون عمران از طریق سازمان هواپیمایی در حال رسیدگی جدی به تاخیر در پروازها است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000