هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سبحانی فر تاکید کرد:

رفع تحریم ها باید به افزایش کیفیت خودروملی منجر شود/ورود به بازارهای خارجی منوط به افزایش کیفیت خودروملی است

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با انتقاد از کیفیت پایین خودروی ملی، گفت: همزمان با برداشتن موانع و تحریم‌ها باید خودروسازی ملی در راستای جلب مشتری بیشتر اقدام به بهبود کیفیت‌ها کند.
دوشنبه 30 آذر 1394 ساعت 12:40
رفع تحریم ها باید به افزایش کیفیت خودروملی منجر شود/ورود به بازارهای خارجی منوط به افزایش کیفیت خودروملی است سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با انتقاد از کیفیت پایین خودروی ملی، گفت: همزمان با برداشتن موانع و تحریم‌ها باید خودروسازی ملی در راستای جلب مشتری بیشتر اقدام به بهبود کیفیت‌ها کند. http://cdn.icana.ir/d/019/98244.jpg رفع,تحریم,ها,باید,به,افزایش,کیفیت,خودروملی,منجر,شود/ورود,به,بازارهای,خارجی,منوط,به,افزایش,کیفیت,خودروملی,است Icana

رمضانعلی سبحانی‌فر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از کیفیت پایین خودروی ملی، گفت: با برداشتن تحریم ها انتظار ارتقاء کیفیت خودروی ایرانی همسو با نیاز مشتری می رود.

نماینده مردم سبزوار، چغتای و جوین در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تنها عامل روی آوردن مردم به خرید خودروهایی چون پراید نداشتن پول بیشتر برای خودروی بهتر است، تصریح کرد: متاسفانه مسئولان استقبال مردم از خرید پراید و سایر خودروهای اینچنینی را به مثابه کیفیت آن می گذارند.

وی با تاکید بر ضرورت ارتقا کیفیت و کاهش قیمت خودروی ملی، افزود: همزمان با برداشتن موانع و تحریم ها باید خودروسازی ملی در راستای جلب مشتری بیشتر اقدام به بهبود کیفیت‌ها کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه در حال حاضر خودروی ملی در هیچ زمینه‌ای تاب رقابت با خودروهای خارجی را ندارد، گفت: همزمان با برداشتن تحریم ها باید خودروسازی های داخلی از انحصار در تولید خارج شده و با بهره گیری از توان و تجربه خودروسازی‌های خارجی کیفیت تولیدات خود را افزایش دهند.

 

جلب رضایت مشتری در گرو بهبود کیفیت و کاهش قیمت خودرو

سبحانی فر با تاکید بر اینکه ارتقاء کیفیت خودروی ملی به طور حتم رضایتمندی مشتری را موجب می شود، تصریح کرد: خودروسازی های ملی باید بدانند که در صورت ارتقاء کیفیت محصولات خود به بازار خارجی راه یافته و به ارزآوری برای کشور منجر می شوند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه رشد کیفیت خودروی ملی کاهش بسیاری از تصادفات را منجر خواهد شد، افزود: اندیشیدن به کیفیت خودرو به طور حتم در خصوص کمیت آن نیز چاره ساز خواهد بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000