هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

نمایندگان از پاسخ‌های وزیر آموزش‌و‌پرورش قانع نشدند/فانی سومین کارت زرد را گرفت

سرویس صحن
نمایندگان مردم در خانه ملت، از توضیحات وزیر آموزش و پرورش که برای پاسخ به سوال نماینده مردم دشتستان به صحن علنی مجلس آمده بود قانع نشدند.
دوشنبه 30 آذر 1394 ساعت 11:18
نمایندگان از پاسخ‌های وزیر آموزش‌و‌پرورش قانع نشدند/فانی سومین کارت زرد را گرفت نمایندگان مردم در خانه ملت، از توضیحات وزیر آموزش و پرورش که برای پاسخ به سوال نماینده مردم دشتستان به صحن علنی مجلس آمده بود قانع نشدند. http://cdn.icana.ir/d/019/49398.jpg نمایندگان,از,پاسخ‌های,وزیر,آموزش‌و‌پرورش,قانع,نشدند/فانی,سومین,کارت,زرد,را,گرفت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (دوشنبه 30 آذرماه) مجلس شورای اسلامی از صحبت‌های وزیر آموزش و پرورش که برای پاسخ به سوال سید مهدی موسوی نژاد نماینده دشتستان به مجلس آمده بود، قانع نشدند.

براین اساس نمایندگان با 78 رأی موافق، 83 رأی مخالف و 8 رأی ممتنع از مجموع 194 نماینده حاضر در صحن از پاسخ‌های وزیر قانع نشدند.

گفتنی است عبدالوحید فیاضی به عنوان سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات در مورد سوال ملی سیدمهدی موسوی نژاد نماینده دشتستان از وزیر آموزش و پرورش، افزود: این سوال در مورد استفاده از نیروهای ناکارآمد و بازنشسته در آموزش و پرورش و عدم توجه به منابع انسانی و فرهنگیان از لحاظ بیمه سلامت، حقوق و سایر مزایا و تعطیلی مدارس راهنمایی در روستاها و بعضی از شهرها بود.

وی گفت: در نتیجه بررسی به عمل آمده ابتدا آقای موسوی نژاد در توضیح سوال خود تاکید کرد استفاده از کارشناسان، کارگروه انتصابات در وزارتخانه وجود دارد که بیشتر افرادی که انتصاب می‌نمایند از بازنشستگان هستند که حتی در زمان کاری خودشان مورد قبول نبوده‌اند و برخی از این افراد حتی یک روز هم مدیریت خوبی نداشته‌اند.

فیاضی گفت: آقای دکتر فانی در پاسخ اعلام داشتند اگر مدیر بدون اهمیت به نماز و روزه نصب کرده‌ایم بفرمایید همین امشب عزل کنیم انتصابات ما با استعلام از حراست انجام می‌گیرد اگر موردی غیر این پیدا کرده‌اید اطاعت می‌کنیم و در خصوص بازنشستگی هم باید با سازمان بازنشستگی جلسه بگذاریم و موضوع را بررسی کنیم.

وی یادآور شد: در نهایت دو هفته مهلت داده شد که مسئولان وزارتخانه از نشست‌های خود با سازمان پاسخ را به نماینده سوال کننده ارایه نمایند که این امر محقق نگردید و جناب آقای موسوی نژاد در کمیسیون حضور یافتند و اعلام داشتند که با توجه به عدم پاسخ وزارتخانه قانع نشدند و کمیسیون با اکثریت آرا سوال را «ملی» تشخیص داده است./

پایان پیام  

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000