هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در واکنش به انتشار خبر پیوستن دکتر لاریجانی به ائتلاف اصولگرایان

جلالی: اجازه بدهید آقای دکتر لاریجانی خود مواضعش را تبیین کند

سرویس سیاسی
رییس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در واکنش به انتشار اخباری در خصوص پیوستن لاریجانی به ائتلاف اصولگرایان گفت: آقای دکتر لاریجانی خود زبان گویا دارد پس خواهش می‌کنم اجازه دهید که خودش مواضعش را تبیین کند.
دوشنبه 30 آذر 1394 ساعت 15:56
جلالی: اجازه بدهید آقای دکتر لاریجانی خود مواضعش را تبیین کند رییس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در واکنش به انتشار اخباری در خصوص پیوستن لاریجانی به ائتلاف اصولگرایان گفت: آقای دکتر لاریجانی خود زبان گویا دارد پس خواهش می‌کنم اجازه دهید که خودش مواضعش را تبیین کند. http://cdn.icana.ir/d/019/126604.jpg جلالی:,اجازه,بدهید,آقای,دکتر,لاریجانی,خود,مواضعش,را,تبیین,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛ کاظم جلالی در خصوص انتشار اخباری به نقل از ترقی، عضو شورای مرکزی جمعیت موتلفه اسلامی از پیوستن لاریجانی به ائتلاف اصولگرایان گفت: ضمن احترام به آقای ترقی در تعجبم که چرا ایشان آن‌قدر از طرف دیگران صحبت می‌کند و بدون این که در جریان ریز مسائل باشند مرتب اظهارنظر می‌کند.
وی افزود: بهتر است جناب آقای ترقی در مورد خود و تشکل‌شان و مسائل مربوط به خودشان صحبت کنند.
رییس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت هم‌چنین گفت: آقای دکتر لاریجانی هیچ سخنگویی ندارد و در هر زمینه‌ای که لازم باشد اظهارنظر می‌کند. ایشان زبان گویا دارد و تریبون هم در دست آقای دکتر لاریجانی است.
جلالی تاکید کرد: تنها خواهشی که می‌توانم از دوستان داشته باشم این است که درمورد دیگران اجازه دهند که خودشان مواضع‌شان را تبیین کنند و سخنگویی خودشان را به عهده داشته باشند.
بر اساس این گزارش ترقی، عضو شورای مرکزی جمعیت موتلفه در گفت‌وگو با ایسنا از پیوستن قالیباف و لاریجانی به ائتلاف اصولگرایان خبر داده بود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000