fa عذرخواهی رسمی فیتیله‌ای‌ها باحضور در کمیسیون اجتماعی مجلس/خواست آذربایجانی‌ها مهم است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه مجموعه تلویزیونی فیتیله مهمان کمیسیون اجتماعی بود، گفت: نمایندگان پذیرش عذرخواهی این گروه تلویزیونی برای توهین اخیر را منوط به پذیرش عذرخواهی از سوی مردم آذربایجان دانستند. 12/21/2015 5:07:00 PM 12/21/2015 5:07:00 PM Icana http://media.icana.ir//image/2015/12/127671_orig.jpg http://media.icana.ir//image/2015/12/127671_orig.jpg Icana
Icana.ir
جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۶
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
عیسی‌زاده به خانه ملت خبر داد:

عذرخواهی رسمی فیتیله‌ای‌ها باحضور در کمیسیون اجتماعی مجلس/خواست آذربایجانی‌ها مهم است

سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه مجموعه تلویزیونی فیتیله مهمان کمیسیون اجتماعی بود، گفت: نمایندگان پذیرش عذرخواهی این گروه تلویزیونی برای توهین اخیر را منوط به پذیرش عذرخواهی از سوی مردم آذربایجان دانستند.
دوشنبه 30 آذر 1394 ساعت 18:23
عذرخواهی رسمی فیتیله‌ای‌ها باحضور در کمیسیون اجتماعی مجلس/خواست آذربایجانی‌ها مهم است

سیدمهدی عیسی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در تشریح جلسه امروز(دوشنبه30 آذرماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: مجموعه برنامه‌سازان فیتیله‌ای‌ها، کارگردان و تهیه‌کننده این برنامه برای عذرخواهی جهت توهینی که به آذری زبانان در برنامه اخیر خود کرده بودند، به درخواست نمایندگان در کمیسیون اجتماعی حضور یافتند.

نماینده مردم میاندوآب، تکاب و شاهین دژ در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمیسیون اجتماعی موظف به بررسی آسیب اجتماعی وارده شده به آذری زبانان برای جلوگیری از این گونه خطاهاست، لذا آنها با حضور در جلسه کمیسیون رسما از مردم آذری زبان عذر خواهی کردند.

این نماینده آذری زبان در مجلس نهم یادآور شد: مجموعه فیتیله‌ای ها اعلام کردند که با حضور در آذربایجان از مردم عذرخواهی خواهند کرد؛ البته نمایندگان پذیرش عذرخواهی این گروه تلویزیونی را منوط به پذیرش عذرخواهی از سوی مردم آذربایجان دانستند.

عیسی‌زاده با بیان اینکه گروه تلویزیونی فیتیله توهین به مردم آذربایجان را اشتباهی سهوی دانستند، گفت: این افراد سابقه حضور در جبهه‌های جنگ حق علیه باطل داشتند و کاملا مشهود است که این توهین به شکل عمدی صورت نپذیرفته است اما مردم آذری‌زبان را باید قانع کنند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه این موضوع مجددا در کمیسیون اجتماعی بررسی خواهد شد، گفت: واکنش مردم آذربایجان برای نمایندگان آذربایجان بسیار حائز اهمیت است، باید به یاد داشته باشیم که قشر کثیری از مردم کشور اعم از مردم آذربایجان غربی و شرقی، زنجان، عده ای از مردم بندر انزلی و خراسان و همدان آذری‌زبان هستند./

پایان پیام

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

fa Icana

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Icana.ir ۲۰۱۷ ©

Powerd By : Tasvirnet
PC