fa قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های فانی در جلسه کمیسیون آموزش/ سوالات در صحن علنی مطرح می‌شود نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی سوال تعدادی نمایندگان از فانی در این کمیسیون خبر داد و گفت: اغلب نمایندگان سوال کننده از پاسخ های وزیر آموزش و پرورش قانع نشدند و این سوالات در صحن علنی مطرح خواهد شد. 12/21/2015 5:11:00 PM 12/21/2015 5:11:00 PM Icana http://media.icana.ir//image/2013/12/55317_orig.jpg http://media.icana.ir//image/2013/12/55317_orig.jpg Icana
Icana.ir
جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۶
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
کوچکی نژاد خبر داد:

قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های فانی در جلسه کمیسیون آموزش/ سوالات در صحن علنی مطرح می‌شود

سرویس فرهنگی
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی سوال تعدادی نمایندگان از فانی در این کمیسیون خبر داد و گفت: اغلب نمایندگان سوال کننده از پاسخ های وزیر آموزش و پرورش قانع نشدند و این سوالات در صحن علنی مطرح خواهد شد.
دوشنبه 30 آذر 1394 ساعت 17:27
قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های فانی در جلسه کمیسیون آموزش/ سوالات در صحن علنی مطرح می‌شود

جبار کوچکی نژاد درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز دوشنبه (30 آذرماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات، افزود: سوال 15نماینده از علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش تنها دستور کار کمیسیون به شمار می رفت.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: برخی از این سوالات پیرامون انتصابات درحوزه آموزش و پرورش کشور بود مبنی بر اینکه این انتصابات سیاسی بوده و ناکارآمد است؛ همچنین در مورد دانش آموزان بازمانده از تحصیل، عدالت آموزشی و اجرایی نشدن رتبه بندی معلمان دیگر سوالات مطرح شده از سوی نمایندگان بود.

این نماینده مردم درمجلس نهم، تصریح کرد: در مورد قانون رتبه بندی معلمان، نمایندگان تاکید داشتند که این قانون اجرایی نشده درحالی که عنوان می شود این وزارتخانه در حال اجرای این قانون است که در نهایت قرار شد جلسه ویژه ای در کمیسیون با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار تا این قانون و نحوه اجرای آن تعیین تکلیف شود.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: اغلب نمایندگان سوال کننده از پاسخ های وزیر آموزش و پرورش قانع نشدند و این سوالات در صحن علنی مطرح خواهد شد./

پایان پیام

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

fa Icana

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Icana.ir ۲۰۱۷ ©

Powerd By : Tasvirnet
PC