آغاز هفته وحدت
1394/10/01 10:36:32
سرویس سیاسی
جعفرزاده ایمن آبادی:

احتمال فراخواندن وزیر کشور در پی ادامه روند بر هم زدن مراسم های سخنرانی/لزوم برخورد با قانون‌شکنان

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: ادامه اینگونه روند و برخورد با سخنرانی های مجوز دار وزیر کشور را به مجلس خواهد کشاند،هر چند که ما دوستدار دولت هستیم اما کوتاهی و قصور مسئولان امنیتی کشور را نمی توان نادیده گرفت.
احتمال فراخواندن وزیر کشور در پی ادامه روند بر هم زدن مراسم های سخنرانی/لزوم برخورد با قانون‌شکنان عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: ادامه اینگونه روند و برخورد با سخنرانی های مجوز دار وزیر کشور را به مجلس خواهد کشاند،هر چند که ما دوستدار دولت هستیم اما کوتاهی و قصور مسئولان امنیتی کشور را نمی توان نادیده گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/79106.jpg احتمال,فراخواندن,وزیر,کشور,در,پی,ادامه,روند,بر,هم,زدن,مراسم,های,سخنرانی/لزوم,برخورد,با,قانون‌شکنان Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بر هم زدن برخی مراسم های مجوز دار از سوی عده ای گفت: عدم برخورد با خاطیان و کوتاهی و قصوری که در این زمینه صورت گرفته است موجب ادامه اینگونه برخوردها و به هم زدن مراسم ها می شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به تکرار اینگونه حوادث طی چند وقت اخیر می توان نتیجه گرفته که یا اراده ای برای برخورد نیست و یا به هر شکلی در زمینه به هم زدن مراسم های سخنرانی دستوری صادر می شود.

وی گفت: اگر قانونی در مورد برخورد با ایگونه قانون شکنی ها وجود داشته باشد  دولت و وزرات کشور موظف به اجرای قانون هستند.

جعفرزاده ایمن آبادی ادامه داد: برای برگزاری مراسم مسئولان زیربط یا مجوزی صادر نکنند و یا اگر مجوز صادر شد باید در قبال امنیت مراسم نیز مسئول باشند.

وی گفت: برای آن مسئول بلند پایه ای که در دانشگاه اعلام می کند که به شما میگویم که به فلانی اجازه سخنرانی ندهید متاسفم؛مگر افراد می توانند حکم صادر کنند پس نقش قوای مقننه،مجریه و قضاییه در این میان چیست؟

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس ضمن درخواست برای برخورد جدی با اینگونه اقدامات و بر هم زدن سخنرانی های مجوزدار در عین حال گفت: ادعایی ندارم که تمام سخنران ها افراد شایسته ای هستند اما هر فردی که مجوز سخنرانی داشته باشد می تواند سخنرانی کند و در صورتی که مجوز خلافی صادر شده باشد باید با صادر کننده مجوز برخورد کرد؛و اگر سخنران مرتکب خلافی شده باشد مسئولان مربوطه باید برخورد کنند و نه افراد دیگر.

حعفرزاده ایمن آبادی گفت: متاسفانه ادامه اینگونه روند و برخورد با سخنرانی های مجوز دار وزیر کشور را به مجلس خواهد کشاند،هر چند که ما دوستدار دولت هستیم اما کوتاهی و قصور مسئولان امنیتی کشور را نمی توان نادیده گرفت.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی که به سخنرانی ها مجوز می دهند تعهداتی نیز در قبال حفظ امنیت مراسم دارند؛بنابراین در صورت برخوردهای غیر قانونی با سخنران ها در بیرون از کشور نمایی ایجاد می شود که در ایران به افراد اجازه صحبت داده نمی شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet