ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/10/01 12:14:05
سرویس صحن
ابوترابی در تذکر شفاهی:

توقف روند اجرای قانون تقسیمات کشوری از سوی دولت خلاف قانون است

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه متوقف کردن روند تقسیمات کشوری اقدامی خلاف از سوی دولت است، گفت: وزارت کشور باید در جهت شهرستان شدن بخش مهردشت اقدام کند.
توقف روند اجرای قانون تقسیمات کشوری از سوی دولت خلاف قانون است عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه متوقف کردن روند تقسیمات کشوری اقدامی خلاف از سوی دولت است، گفت: وزارت کشور باید در جهت شهرستان شدن بخش مهردشت اقدام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/68211.jpg توقف,روند,اجرای,قانون,تقسیمات,کشوری,از,سوی,دولت,خلاف,قانون,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ابوالفضل ابوترابی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه یکم دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: دولت باید در جهت حل بازنشستگان صندوق فولاد اقدام کنند زیرا متاسفانه علیرغم اینکه مجلس شورای اسلامی در بودجه سال 94 اعتبار مناسبی را برای این حوزه تعیین کرده اما هنوز مشکل حل نشده و دولت باید قانون را اجرا کند.

نماینده مردم نجف آباد و تیران در مجلس شورای اسلامی بر لزوم ارائه لایحه حقوق برابر بازنشستگان از سوی دولت به مجلس تاکید کرد و گفت: قرار بود که این لایحه شش ماه پیش به مجلس ارائه شود اما تاکنون این اقدام صورت نگرفته است.

وی همچنین خواستار اقدام وزارت ورزش و جوانان در جهت تکمیل پروژه استخر امیرآباد نجف آباد شد.

وی با تقدیر از وزارت راه و شهرسازی برای اجرای الگوی کشوری قطار حومه در منطقه تصریح کرد: این پروژه اقدامی بزرگ بوده و باید در جهت اجرای آن تسریع شود. همچنین وزارت راه باید در راستای تکمیل جاده الویچه به اصفهان اقدام کند زیرا در این جاده سالانه شاهد بروز تصادفات بسیاری هستیم.

ابوترابی با اعلام اینکه متوقف کردن روند تقسیمات کشوری اقدامی خلاف از سوی دولت است، گفت: وزارت کشور باید در جهت شهرستان شدن بخش مهردشت اقدام کند./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet