خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/10/01 13:38:26
سرویس سیاسی
حسینی خبر داد:

قانون ضدبرجام کنگره آمریکا٬ ظریف را به مجلس کشاند/نامه اعتراضی کمیسیون‌امنیت مجلس به شورای عالی امنیت‌ملی

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس٬ با اشاره به ارسال نامه اعتراضی این کمیسیون‌ به شورای عالی امنیت‌ ملی درباره قانون اخیر کنگره آمریکا٬ گفت: همچنین وزیر امور خارجه برای توضیحاتی در این رابطه به نشست هفته آینده کمیسیون می‌آید.
قانون ضدبرجام کنگره آمریکا٬ ظریف را به مجلس کشاند/نامه اعتراضی کمیسیون‌امنیت مجلس به شورای عالی امنیت‌ملی عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس٬ با اشاره به ارسال نامه اعتراضی این کمیسیون‌ به شورای عالی امنیت‌ ملی درباره قانون اخیر کنگره آمریکا٬ گفت: همچنین وزیر امور خارجه برای توضیحاتی در این رابطه به نشست هفته آینده کمیسیون می‌آید. https://cdn.icana.ir/d/019/117607.jpg قانون,ضدبرجام,کنگره,آمریکا٬,ظریف,را,به,مجلس,کشاند/نامه,اعتراضی,کمیسیون‌امنیت,مجلس,به,شورای,عالی,امنیت‌ملی Icana

سیدباقر حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت٬ از ارسال نامه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس به شورای عالی امنیت ملی خبر داد و گفت: این نامه در رابطه به اقدام اخیر کنگره و دولت امریکا در تصویب و اجرای قانون محدودیت سفر به ایران تدوین شده و به شورای عالی امنیت ملی ارسال می‌شود.

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی٬ ادامه داد: در نامه مذکور تأکید شده است که قانون محدودیت سفر به ایران قطعا نقض برجام بوده و وزارت امور خارجه و شورای عالی امنیت ملی باید واکنش قاطعی را نسبت به این مسئله داشته باشند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس٬ از حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در نشست هفته آینده این کمیسیون خبر داد و گفت: ظریف و معاونان وی با حضور در جلسه روز‌(یکشنبه 6 دی ماه) این کمیسیون٬ درباره قانون محدودیت سفر به ایران و شرایط برجام گزارشی را ارائه می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet