ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/10/01 15:10:07
سرویس سیاسی
نعمتی:

جریان انحرافی برای انتخابات فعال شد/ یاران انحرافی احمدی‌نژاد حامی ندارند

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جریان انحرافی که از سال گذشته برای حضور در انتخابات تحرکاتی داشت، فعال شده است اما از آنجایی که دیگر کسی حامی این جریان نیست در انتخابات موفق نخواهند شد.
جریان انحرافی برای انتخابات فعال شد/ یاران انحرافی احمدی‌نژاد حامی ندارند عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جریان انحرافی که از سال گذشته برای حضور در انتخابات تحرکاتی داشت، فعال شده است اما از آنجایی که دیگر کسی حامی این جریان نیست در انتخابات موفق نخواهند شد. https://cdn.icana.ir/d/019/97541.jpg جریان,انحرافی,برای,انتخابات,فعال,شد/,یاران,انحرافی,احمدی‌نژاد,حامی,ندارند Icana

بهروز نعمتی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه برخی نزدیکان احمدی نژاد که شالکه جریان انحرافی را تشکیل می دهند در انتخابات ثبت نام کردند، گفت: سال گذشته در مصاحبه هایی تاکید کردم که دوستان و اطرافیان احمدی نژاد به طور نامحسوس برای حضور در انتخابات گام بر می دارند. این روزها شاهد ثبت نام این افراد بودیم.

جریان انحرافی حامی ندارد

وی تاکید کرد: جریان انحرافی با حمایت رئیس جمهورسابق می تواند خودی در کشور نشان دهد اما بعید به نظر می رسد که در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اقبال مردم روبه رو شوند.

دولت گذشته در انتخابات اقبالی ندارد

این نماینده با اشاره به ثبت نام برخی وزرای دولت نهم و دهم در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم حضور این وزرا به گرم شدن کانون انتخابات منجر شود اما تجربه 35 ساله انقلاب نشان داده است که بعد از اتمام دوره یک دولت، افراد دولت گذشته شانسی در انتخابات بعدی ندارند.

وزرای احمدی نژاد با پرچم دولت گذشته بیایند موفق نمی شوند

نعمتی با بیان اینکه این افراد هر کاری می توانستند در دوره تصدی شان انجام داده اند گفت: اگر وزرای دولت گذشته با نام احمدی نژاد در انتخابات  حضور پیدا کنند موفق نمی شود اما اگر پرچم داری جریانی را بر عهده نداشته باشند ممکن است با اقبال مردم مواجه شوند.

 جریان انحرافی و انشقاقی احراز صلاحیت نمی شوند

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شورای نگهبان دژ محکم در مقابل انحراف است، تاکید کرد: واقعیت امر این است که دژ شورای نگهبان غیر قابل نفوذ است  جریان های انحرافی و انشقاقی در کشور موفق به احراز صلاحیت از کانال این شورا نخواهند شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet