آغاز هفته وحدت
1394/10/01 16:01:00
سرویس سیاسی
آشتیانی عراقی:

خبرگان ملعبه جریان‌های سیاسی نمی‌شود/اعضای خبرگان باید شم سیاسی قوی داشته باشند

رئیس فراکسیون روحانیون در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس خبرگان در تعیین سرنوشت کشور از اهمیت ویژه ای برخوردارند، بنابراین افرادی که برای حضور در این مجلس کاندیدا می شوند باید شم سیاسی داشته باشند تا ملعبه دست جریان های مختلف نشوند.
خبرگان ملعبه جریان‌های سیاسی نمی‌شود/اعضای خبرگان باید شم سیاسی قوی داشته باشند رئیس فراکسیون روحانیون در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس خبرگان در تعیین سرنوشت کشور از اهمیت ویژه ای برخوردارند، بنابراین افرادی که برای حضور در این مجلس کاندیدا می شوند باید شم سیاسی داشته باشند تا ملعبه دست جریان های مختلف نشوند. https://cdn.icana.ir/d/019/42947.jpg خبرگان,ملعبه,جریان‌های,سیاسی,نمی‌شود/اعضای,خبرگان,باید,شم,سیاسی,قوی,داشته,باشند Icana

رضا آشتیانی عراقی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به انتخابات مجلس خبرگان رهبری به اهمیت این انتخابات و جایگاه مجلس خبرگان اشاره کرد و گفت: از آنجایی که  مجلس خبرگان رهبری در انتخابات ولایت و نظارت بر رهبری از جایگاه ویژه ای برخوردار است، در تعیین سرنوشت کشور نقش مهمی بازی می کند.

نماینده مردم قم در مجلس نهم شورای اسلامی با تاکید بر اینکه افراد خُبره و مطلع باید در مجلس خبرگان حضور پیدا کنند، اظهار کرد: امیدواریم کسانی که برای حضور در مجلس خبرگان ثبت نام می کند آگاهی لازم درباره مسئولیت این مجلس داشته باشند. خبرگان نیاز به افرادی دارد که به لحاظ فکری و معرفت اسلامی در حد اجتهاد باشند تا بتوانند بهترین تصمیم گیری را در امور مهم کشور داشته باشند.

وی تاکید کرد: اعضای مجلس خبرگان رهبری باید از شم سیاسی و تحرکات جریان های مختلف مطلع باشند تا ملعبه دست برخی جریان ها قرار نگیرند.

رئیس فراکسیون روحانیون در مجلس شورای اسلامی در خصوص تاثیر جامعه مدرسین در معرفی کاندیداهای مجلس خبرگان گفت: جامعه مدرسین سخنگویی در نظر گرفتند تا اظهار نظرها متفاوتی صورت نگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet