ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/10/04 10:21:00
سرویس فرهنگی
اسداللهی در واکنش به اقدامات اخیر رسانه‌های قطری علیه لژیونرهای ایرانی:

لژیونرها حیثیت ایرانی را فدای درآمدزایی از باشگاه‌های ثروتمند قطری نکنند

عضو فراکسیون ورزش مجلس معتقد است قطری ها حق همسایگی را به جای نمی آورند و بدون در نظر گرفتن جایگاه فوتبال قبل از حضور فوتبالیست های ایرانی، درباره آنها جوسازی های منفی می کنند.
لژیونرها حیثیت ایرانی را فدای درآمدزایی از باشگاه‌های ثروتمند قطری نکنند عضو فراکسیون ورزش مجلس معتقد است قطری ها حق همسایگی را به جای نمی آورند و بدون در نظر گرفتن جایگاه فوتبال قبل از حضور فوتبالیست های ایرانی، درباره آنها جوسازی های منفی می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/66415.jpg لژیونرها,حیثیت,ایرانی,را,فدای,درآمدزایی,از,باشگاه‌های,ثروتمند,قطری,نکنند Icana

غلامرضا اسداللهی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص رفتارهای اخیر رسانه ها و کارشناسان فوتبال قطری نسبت به لژیونرهای ایرانی گفت: همواره عموم کشورهای حاشیه خلیج فارس در صدد جوسازی علیه ایران هستند.
نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر حفظ جایگاه ایران در تمامی عرصه ها از سوی مسئولان و نمایندگان ایران در آن سوی مرزها، گفت: دستگاه های برون مرزی کشور و به تبع آن افرادی که در عناوین مختلف در خارج از کشور مشغول فعالیت هستند باید توجه کنند که جایگاه و شأن جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف سیاسی، فرهنگی، ورزشی، هنری و غیره حفظ شود.
وی بر همین اساس تصریح کرد: اکنون نیز فوتبالیست های ایرانی که در باشگاه های قطری بازی می کنند، با توجه به جو به وجود آمده علیه خود لازم است به عنوان یک ایرانی به گونه ای در خصوص ادامه کار خود تصمیم گیری کنند که آبروی خود و هویت کشور خدشه دار نشود.
اسداللهی ادامه داد: اگر خود بازیکنان ما به این نتیجه برسند که درآمدزایی از باشگاه های ثروتمند قطری را فدای از بین رفتن حیثیت کشور نکنند، قطری ها نیز به خاطر می آورند فوتبال کشورشان در چه شرایطی به سر می برد و با حضور بازیکنان درجه یک ایرانی اکنون در چه سطحی از فوتبال آسیا قرار دارد.
عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه فضای ورزشی معمولا باعث ایجاد فضای تعاملی می شود، خاطرنشان کرد: این در حالی است که قطری ها به جای استفاده از این روش برای ایجاد و روابط تعاملی تر میان دو کشور، با نمک نشناسی حتی حق حق همسایگی را به جا نیاورده و فراموش کرده اند جایگاه کنونی در عرصه فوتبال خود را با توان ایرانی ها به دست آورده اند.
به گزارش خانه ملت، رسانه‌های قطری بدون توجه به جایگاه بازیکنان ایرانی در تیم‌های خود و میزان موفقیت و مقبولیت آنها در چند روز اخیر اقدام به انتشار اخبار و شایعاتی کرده‌اند که از مخالفت مسئولان باشگاه‌های قطری با ادامه حضور بازیکنان ایرانی‌شان حکایت می‌کند و کارشناسان فوتبال این کشور نیز به دنبال حاشیه سازی برای بازیکنان ایرانی هستند./
پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet