خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/10/02 10:45:00
سرویس فرهنگی
فانی در گفت و گوی اختصاصی با خانه ملت:

کارگروه‌مشترک دولت‌ومجلس درخصوص فرهنگیان هنوز به نتیجه نرسیده/بودجه آموزش‌و‌پرورش درلایحه‌بودجه95افزایش یافت

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به جلسات متعددی که کارگروه مشترک مجلس و سازمان مدیریت با حضور نمایندگان وزارت آموزش و پرورش برای وضعیت معیشت فرهنگیان برگزار کرد، گفت: این جلسات هنوز به نتیجه‌ای نرسیده است.
کارگروه‌مشترک دولت‌ومجلس درخصوص فرهنگیان هنوز به نتیجه نرسیده/بودجه آموزش‌و‌پرورش درلایحه‌بودجه95افزایش یافت وزیر آموزش و پرورش با اشاره به جلسات متعددی که کارگروه مشترک مجلس و سازمان مدیریت با حضور نمایندگان وزارت آموزش و پرورش برای وضعیت معیشت فرهنگیان برگزار کرد، گفت: این جلسات هنوز به نتیجه‌ای نرسیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/72187.jpg کارگروه‌مشترک,دولت‌ومجلس,درخصوص,فرهنگیان,هنوز,به,نتیجه,نرسیده/بودجه,آموزش‌و‌پرورش,درلایحه‌بودجه95افزایش,یافت Icana
علی اصغر فانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص نتیجه جلسات متعددی که بعد از جلسه غیرعلنی مجلس اواخر خرداد ماه سال جاری برای تعیین تکلیف وضعیت معیشت فرهنگیان برگزار شد،‌ گفت: به دنبال جلسه غیرعلنی فوق، کارگروه مشترک مجلس و سازمان مدیریت به ریاست حجت الاسلام ابوترابی فرد و با حضور نمایندگانی از وزارت آموزش و پرورش تشکیل شد.
وی در ادامه با اشاره به 8 جلسه برگزار شده کارگروه مشترک مجلس و سازمان مدیریت عنوان کرد: این جلسات همچنان ادامه دارد و هنوز به نتیجه نرسیده است که امیدواریم هرچه زودتر نتیجه بگیریم.
وزیر آموزش و پرورش در ادامه در خصوص بودجه آموزش و پرورش کشور در سال 95 که در هیأت دولت در حال تعیین تکلیف است، خاطرنشان کرد: میزان بودجه آموزش و پرورش افزایش داشته اما رقم آن بعد از قطعی شدن در مجلس شورای اسلامی اعلام می شود./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet