ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/10/02 13:45:00
سرویس سیاسی
کولیوند:

ارسال گزارش تحقیق و تفحص از سه استانداری به هیات رییسه برای قرائت در صحن مجلس/ دستگاه قضا با خاطیان برخورد کند

نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش تحقیق و تفحص از استانداری های تهران، فارس و آذربایجان غربی برای قرائت در صحن علنی به هیات رئیسه ارسال شد.
ارسال گزارش تحقیق و تفحص از سه استانداری به هیات رییسه برای قرائت در صحن مجلس/ دستگاه قضا با خاطیان برخورد کند نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش تحقیق و تفحص از استانداری های تهران، فارس و آذربایجان غربی برای قرائت در صحن علنی به هیات رئیسه ارسال شد. https://cdn.icana.ir/d/019/69266.jpg ارسال,گزارش,تحقیق,و,تفحص,از,سه,استانداری,به,هیات,رییسه,برای,قرائت,در,صحن,مجلس/,دستگاه,قضا,با,خاطیان,برخورد,کند Icana
محمد جواد کولیوند در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اخرین وضعیت تحقیق و تفحص های کمیسیون شوراها گفت: تیم ها تحقیق و تفحص کمیسیون، گزارش نهایی خود را از بررسی ها خود در خصوص استانداری های تهران، فارس و آذربایجان غربی را ارائه کردند که به تصویب کمیسیون رسید.

نماینده مردم کرج در مجلس نهم شورای اسلامی تاکید کرد: در این گزارش ها تخلفاتی مخابره شد که لازم است متن آن در صحن علنی قرائت شود به این جهت گزارش تحقیق و تفحص ها به هیات رییسه ارسال شد.

وی در خصوص تاثیر و پیگیری گزارش های تحقیق و تفحص از استانداری این سه استان گفت: با توجه به تخلفاتی که در استانداری ها صورت گرفته لازم است دستگاه قضا با استناد به گزارش قوه مقننه با خاطیان امر برخورد کنند.

این نماینده اظهار کرد: جذب نیرو در استانداری بدون رعایت روند قانونی، ساخت و سازهای غیر مجاز و در یافت جریمه، اخذ وجوه از پایانه های مرزی و افتتاح حساب بدون در نظر گرفتن ذی حساب یعنی استانداری ها از جمله محورهای اصلی گزارش های تحقیق و تفحص از استانداری های تهران، فارس و آذربایجان غربی است.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: گزارش ها به هیات رئیسه مجلس ارسال شد تا در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گیرد، احتمالا این گزارشها هفته آینده در صحن قرائت شود./

پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet