آغاز هفته وحدت
1394/10/04 13:47:41
سرویس سیاسی
کیاسری تصریح کرد:

تغییر استانداران و فرمانداران در زمان انتخابات صحیح نیست/وزیر پیش از انتخابات باید نسبت به تغییر مدیران مجموعه اش اقدام می کرد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از وزیر کشور در خصوص احتمال تغییر مدیران سیاسی انتقاد کرد و گفت: این صحبت ها تنها از رجال الغیبی همانند آقای رحمانی فضلی بر می آید.
تغییر استانداران و فرمانداران در زمان انتخابات صحیح نیست/وزیر پیش از انتخابات باید نسبت به تغییر مدیران مجموعه اش اقدام می کرد عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از وزیر کشور در خصوص احتمال تغییر مدیران سیاسی انتقاد کرد و گفت: این صحبت ها تنها از رجال الغیبی همانند آقای رحمانی فضلی بر می آید. https://cdn.icana.ir/d/019/122451.jpg تغییر,استانداران,و,فرمانداران,در,زمان,انتخابات,صحیح,نیست/وزیر,پیش,از,انتخابات,باید,نسبت,به,تغییر,مدیران,مجموعه,اش,اقدام,می,کرد, Icana
سید رمضان شجاعی کیاسری در گفت و گو با خبرنگا خبرگزاری خانه ملت با اشاره به صحبت اخیر وزیر کشور در خصوص تغییر استاندار و فرماندار در زمان انتخابات اظهار کرد: وزارت کشور سه سال زمان برای ارزیابی نیروهای خود داشت. در سه ماهه برگزاری انتخابات در ارزیابی آنها چه اتفاقی خواهد افتاد که می خواهد دست به تغییر بزند.

نماینده مردم ساری در مجلس نهم شورای اسلامی با انتقاد از این اظهار نظر وزیر کشور عنوان کرد: این صحبت ها شبیه غیب گویی  است که تنها از عهده وزیر کشور بر می آید.

وی تاکید کرد: تغییر استاندار و فرماندار در دوره برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری شبهاتی پیرامون عزل و نصب ها ایجاد خواهد کرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر پیش از انتخابات باید نسبت به تغییر مدیران مجموعه اش اقدام می کرد گفت: رحمانی فضلی برای تغییر در ترکیب استانداران و فرمانداران سه سال فرصت داشت. این سه ماه برای چنین کاری مناسب نیست.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور اخیرا تاکید کرد که در جریان انتخابات اگر فرماندار یا استانداری از عهده کار برنیایند آنها را تغییر خواهد داد./
پایان پیام

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet