آغاز هفته وحدت
1394/10/02 13:07:00
سرویس اقتصادی
کاتب:

احتمال بررسی بودجه به صورت دو دوازدهم منتفی است/برنامه پنجم مبنای بررسی بودجه 95 است

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با انتقاد از تاخیر دولت در ارایه لایحه بودجه ۹۵ کل کشور به مجلس، گفت: با وجود تاخیر دولت در ارایه این لایحه به مجلس فرصت کافی برای بررسی و تصویب آن وجود داشته و احتمال بررسی آن به صورت دو دوازدهم منتفی است.
احتمال بررسی بودجه به صورت دو دوازدهم منتفی است/برنامه پنجم مبنای بررسی بودجه 95 است سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با انتقاد از تاخیر دولت در ارایه لایحه بودجه 95 کل کشور به مجلس، گفت: با وجود تاخیر دولت در ارایه این لایحه به مجلس فرصت کافی برای بررسی و تصویب آن وجود داشته و احتمال بررسی آن به صورت دو دوازدهم منتفی است. https://cdn.icana.ir/d/019/112054.jpg احتمال,بررسی,بودجه,به,صورت,دو,دوازدهم,منتفی,است/برنامه,پنجم,مبنای,بررسی,بودجه,95,است Icana
غلامرضا کاتب در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تاخیر دولت در ارایه لایحه بودجه 95 کل کشور و برنامه ششم توسعه، گفت: با توجه به فرصت کافی برای رسیدگی به بودجه احتمال بررسی آن به صورت دو دوازدهم منتفی است.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه تا پایان نیمه اول دی ماه سال جاری ارسال لایحه بودجه 95 کل کشور به مجلس صورت می گیرد، افزود: زمان برای بررسی و تصویب لایحه برنامه ششم و بودجه در صورت تسریع در ارایه این دو لایحه وجود دارد.

نیمه دوم دی ماه زمان ارسال بودجه 95 به مجلس

وی با تاکید بر اینکه طبق مذکرات انجام شده از سوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با دولت نیمه دوم ماه جاری زمان ارایه لایحه بودجه به مجلس است، تصریح کرد: با توجه به شرایط کنونی بررسی بودجه 95 کل کشور عملا بر اساس برنامه پنجم صورت می‌گیرد.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه برنامه ششم توسعه باید به عنوان سند بالادستی بودجه زودتر از لایحه بودجه به مجلس ارائه شود، تصریح کرد: در صورت تاخیر در ارایه لایحه برنامه ششم توسعه بررسی بودجه عملا بر اساس برنامه پنجم توسعه خواهد بود./

پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet