ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/10/04 10:13:00
سرویس سیاسی
حیدرپور شهرضایی:

پایداری نمی تواند برای خود در وحدت اصولگرایان جایگاه محوریت قائل شود

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: جبهه پایداری مقداری تندروی داشته و سهم بیشتری در راستای وحدت اصولگرایان برای خود قایل است در حالیکه جبهه پایداری نیز طبقه ای از طبقات اصولگرایی است و نمی تواند برای خود در وحدت اصولگرایان جایگاه محوریت قایل شود.
پایداری نمی تواند برای خود در وحدت اصولگرایان جایگاه محوریت قائل شود عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: جبهه پایداری مقداری تندروی داشته و سهم بیشتری در راستای وحدت اصولگرایان برای خود قایل است در حالیکه جبهه پایداری نیز طبقه ای از طبقات اصولگرایی است و نمی تواند برای خود در وحدت اصولگرایان جایگاه محوریت قایل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/125079.jpg پایداری,نمی,تواند,برای,خود,در,وحدت,اصولگرایان,جایگاه,محوریت,قائل,شود Icana
عوض حیدرپور شهرضایی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: برای دفاع از مقام ولایت و در راستای فرمان حضرت امام(ره) در جهت حفظ نظام، اصولگرایان باید به صورت یکپارچه عمل کنند به دلیل اینکه رهبری نیز همانند امام (ره)  بر وحدت و اتحاد کلمه تاکید دارند.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در اینکه تمام افرادی که قایل به فرامین امام(ره) مبنی بر حفظ نظام هستند باید حول پرچم اصولگرایی جمع شوند هیچ شبهه ای نیست و اصولگرایان باید همه در راستای حفظ نظام که وظیفه همه نیروهای ارزشی است  دور هم جمع شده و وحدت داشته باشند.

حیدرپور با اشاره به اینکه در حال حاضر قرابت نزدیکی بین همه گروههای اصولگرایی است تصریح کرد: البته برداشتم این است که جبهه پایداری مقداری تندروی داشته و سهم بیشتری در راستای وحدت اصولگرایان برای خود قایل است در حالیکه جبهه پایداری نیز طبقه ای از طبقات اصولگرایی است و نمی تواند برای خود در وحدت اصولگرایان جایگاه محوریت قایل شود.

نماینده مجلس نهم ادامه داد: همه گروههای اصولگرایی می بایست در جهت ایجاد وحدت در جهت حفظ نظام کوشا باشند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس افزود: محوریت جریان اصولگرای باید براساس حرکتی باشد که امام از روز اول راه اندازی کرده و رهبری هم بر آن تاکید  کردند براساس جامعتین و روحانیتی که در جامعتین همیشه همراه رهبر و انقلاب بوده است صورت گیرد و بزرگان قوم که از اول
همراه امام و رهبری بوده تدبیر لازم را در این جهت اتخاذ کنند.
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet