خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/10/05 09:09:00
سرویس سیاسی
کولیوند:

نیروهای مردمی بسیاری از مشکلات برگزاری انتخابات را حل می کنند

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی با بیان اینکه نقاط حساس مطرح شده از سوی وزارت کشور، مسئله مهمی نیست، گفت: نیروهای مردمی و امنیتی، بسیاری از مشکلات برگزاری انتخابات را حل می کنند.
نیروهای مردمی بسیاری از مشکلات برگزاری انتخابات را حل می کنند نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی با بیان اینکه نقاط حساس مطرح شده از سوی وزارت کشور، مسئله مهمی نیست، گفت: نیروهای مردمی و امنیتی، بسیاری از مشکلات برگزاری انتخابات را حل می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/52970.jpg نیروهای,مردمی,بسیاری,از,مشکلات,برگزاری,انتخابات,را,حل,می,کنند Icana
محمد جواد کولیوند در خصوص سخنان وزیر کشور مبنی بر اینکه روی 10 نقطه کشور حساسیت‌های خاصی داریم، اظهار داشت: وزیر کشور به استناد قانون، مجری انتخابات است و باید وضعیت استان ها را در آستانه انتخابات رصد کند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش وزارت کشور در آستانه انتخابات، بیان کرد: این وزارتخانه بنا بر وظیفه قانونی که دارد، باید در رابطه با استان هایی که احتمال بروز خطراتی وجود دارد، اعلام وضعیت کند.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی متذکر شد: ممکن است وزارت کشور با تحقیقات و بررسی هایی که انجام داده است، لازم می بیند که بر روی برخی نقاط توجه بیشتری شود.

کولیوند با اشاره به تاثیر مردم در برگزاری انتخاباتی همراه با آرامش، گفت: مجموعه های مردمی و نیروهای امنیتی می توانند، بسیاری از معضلات و مشکلات برگزاری انتخابات را حل کنند.

وی افزود: موضوع نقاط حساس که از سوی وزارت کشور مطرح شده، مسئله مهمی نیست و این نقاط نیز از سوی وزارت کشور مشخص نشده اند./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet