آغاز هفته وحدت
1394/10/04 13:38:35
سرویس سیاسی
شوهانی:

دولت آمریکا باید به وظایف بین المللی خود فارغ از مصوبات کنگره عمل کند/کاخ سفید باید رفتارهای کنگره را سامان دهد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت آمریکا طبق قوانین بین‌المللی وظایفی را بر عهده دارد که باید آن‌ها را انجام دهد گفت: با دولت آمریکا گفتگو می کنیم و کاری به کنگره نداریم.
دولت آمریکا باید به وظایف بین المللی خود فارغ از مصوبات کنگره عمل کند/کاخ سفید باید رفتارهای کنگره را سامان دهد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت آمریکا طبق قوانین بین‌المللی وظایفی را بر عهده دارد که باید آن‌ها را انجام دهد گفت: با دولت آمریکا گفتگو می کنیم و کاری به کنگره نداریم. https://cdn.icana.ir/d/019/104483.jpg دولت,آمریکا,باید,به,وظایف,بین,المللی,خود,فارغ,از,مصوبات,کنگره,عمل,کند/کاخ,سفید,باید,رفتارهای,کنگره,را,سامان,دهد Icana
احمد شوهانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه کنگره آمریکا با دولت این کشور هماهنگ نیست گفت: هر چه آمریکا به انتخاباتش نزدیک تر می شود اختلافات کنگره و دولت این کشور بیشتر می شود.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی به مصوبات ضد ایرانی کنگره آمریکا اشاره کرد و ادامه داد: دولت آمریکا باید به هر روشی که خود می داند مشکلاتش را حل کند و اختلافات داخلی این کشور نمی تواند موجب نفی تعهدات بین المللی این کشور شود.

شوهانی تصریح کرد: ما با دولت آمریکا گفتگو می کنیم و کاری به کنگره و قوانین آن نداریم.

نماینده مجلس نهم با اشاره به اینکه دولت آمریکا طبق قوانین بین‌المللی وظایفی را بر عهده دارد که باید آن‌ها را انجام دهد افزود: مصوبات ضد ایرانی کنگره آمریکا ممکن است موجب تخریب فضا شده و به ضرر برجام باشد.

شوهانی گفت: مصوبات اخیر کنگره آمریکا برخلاف روح کلی توافقنامه بوده و دولت این کشور با توجه به تعهداتی که نسبت به جمهوری اسلامی ایران دارد باید
مشکلات به وجود آمده ناشی از مصوبات کنگره را حل کند.


وی ادامه داد: در کنگره این کشور هر اتفاقی که بیفتد دولت آمریکا باید پاسخگوی دولت های مقابل باشد .
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet