خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/10/05 14:07:00
سرویس سیاسی
حیدرپور شهرضائی در خصوص پیشنهاد ظریف مطرح کرد:

پیشنهاد به حق ظریف برای قرار دادن نام "سیا" در لیست گروه های تروریستی/ دشمنی آمریکا با ایران ادامه دارد

عضو کمیسوین امنیت ملی و سایست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیشنهاد آقای ظریف مبنی بر قرار دادن نام سازمان سیا در لیست گروه های تروریستی، سخن به حقی است، گفت: کینه دیرینه آمریکایی ها با پیگیری قرار دادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی ادامه یافته است.
پیشنهاد به حق ظریف برای قرار دادن نام "سیا" در لیست گروه های تروریستی/ دشمنی آمریکا با ایران ادامه دارد عضو کمیسوین امنیت ملی و سایست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیشنهاد آقای ظریف مبنی بر قرار دادن نام سازمان سیا در لیست گروه های تروریستی، سخن به حقی است، گفت: کینه دیرینه آمریکایی ها با پیگیری قرار دادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی ادامه یافته است. https://cdn.icana.ir/d/019/112992.jpg پیشنهاد,به,حق,ظریف,برای,قرار,دادن,نام,"سیا",در,لیست,گروه,های,تروریستی/,دشمنی,آمریکا,با,ایران,ادامه,دارد Icana
عوض حیدرپور در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص پیشنهاد آقای ظریف مبنی بر قرار گرفتن نام سازمان سیا در لیست گروه های تروریستی حاضر در سوریه، اظهار داشت: یکی از سازمان هایی که دنیا را با دخالت های خودش دچار التهاب کرده، سازمان سیا است.
نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شورای امنیت و سازمان ملل متحد باید بر علیه سازمان سیا اقدامی انجام دهند، بیان کرد: پیشنهاد آقای ظریف مبنی بر قرار دادن نام سازمان سیا در لیست گروه های تروریستی، سخن به حقی است.
عضو کمیسوین امنیت ملی و سایست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران بر اساس قانون اساسی خود باید به مستضعفین جهان کمک کند و یاری دادن به سوریه نیز در همین راستا است، متذکر شد: عناد آمریکایی ها با ایران نیز به سبب پیروزی انقلاب اسلامی است که سبب آگاهی ملل جهان شده است.
حیدرپور شهرضائی با بیان اینکه کینه دیرینه آمریکایی ها با پیگیری قرار دادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی ادامه یافته است، گفت: آمریکا همواره به دنبال بهانه ای است تا مردم ایران را تحت فشار قرار دهد.
وی افزود: فشارهای این چنینی آمریکا، راه به جایی نمی برد و جمهوری اسلامی ایران سر فرازتر از همیشه به راه خود ادامه خواهد داد./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet