خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/10/05 22:51:00
سرویس سیاسی
محمد رضا باهنر:

28 سال نمایندگی کافی است/نیامدم؛ چون خیالم از برد اصولگرایان در انتخابات راحت است

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت:مجلس دهم مجلس جدی اصولگرایی خواهد بود البته ممکن است اصلاح طلبان اقلیت قدرتمندتری شوند اما مهم این است که نمی‌توانند اکثریت باشند.
28 سال نمایندگی کافی است/نیامدم؛ چون خیالم از برد اصولگرایان در انتخابات راحت است دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت:مجلس دهم مجلس جدی اصولگرایی خواهد بود البته ممکن است اصلاح طلبان اقلیت قدرتمندتری شوند اما مهم این است که نمی‌توانند اکثریت باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/47829.jpg ,28,سال,نمایندگی,کافی,است/نیامدم؛,چون,خیالم,از,برد,اصولگرایان,در,انتخابات,راحت,است, Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت محمدرضا باهنر طی سخنانی در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین اظهار کرد: این بار من خیالم راحت است که اصولگرایان برنده انتخابات هستند و به همین دلیل ضرورتی ندارد من حضور داشته باشم اما اگر احساس می‌کردم اصولگرایان در خطر هستند حتما به صحنه می‌آمدم.
وی افزود: در همین مجلس کسانی هستند که اگر نایب رییس شوند مثل من یا بهتر از من می‌توانند کار کنند. این به این معناست که اگرچه ما در نظام ریزش‌هایی داشتیم اما رویش‌هایی هم داشته‌ایم.
باهنر با بیان اینکه سال 82 بازنشسته وزارت مسکن شده، ادامه داد: البته ما برای خودمان دوران بازنشستگی قائل نیستیم و به دنبال اجرای اهداف نظام هستیم که توسط رهبری ترسیم می شود و خود را متعهد می‌دانیم که هر قدمی لازم است برداریم. بعضی دوستان می گفتند اگر من کاندیدا نباشم کمتر در ستادهای انتخاباتی شرکت می‌کنم اما ان‌شاالله خیلی پر انرژی در ستادها حضور خواهم داشت.
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با تاکید بر اینکه اصولگرایان در این دوره حتما برنده انتخابات خواهند بود تصریح کرد: اصولگرایان در این دوره حتما انتخابات را می‌برند و مجلس دهم مجلس جدی اصولگرایی خواهد بود البته ممکن است اصلاح طلبان تعدادشان بیشتر شود و اقلیت قدرتمندتری شوند اما مهم این است که نمی‌توانند اکثریت باشند.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet