آغاز هفته وحدت
1394/10/06 10:14:46
سرویس سیاسی
نعمتی:

حضور یا عدم حضور رهروان ولایت در ائتلاف اصولگرایی و مستقل بودن لاریجانی؛محور جلسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت

عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت مجلس با اشاره به اینکه در این جلسه در مورد حضور یا عدم حضور رهروان ولایت در مجموعه اصولگرایی مباحثی مطرح شد تصریح کرد: ما نسبت به بعضی دوستان حاضر در مجموعه اصولگرایی منتقد هستیم و البته انتقادهای ما مغرضانه نیست.
حضور یا عدم حضور رهروان ولایت در ائتلاف اصولگرایی و مستقل بودن لاریجانی؛محور جلسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت مجلس با اشاره به اینکه در این جلسه در مورد حضور یا عدم حضور رهروان ولایت در مجموعه اصولگرایی مباحثی مطرح شد تصریح کرد: ما نسبت به بعضی دوستان حاضر در مجموعه اصولگرایی منتقد هستیم و البته انتقادهای ما مغرضانه نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201512105362513104.jpg حضور,یا,عدم,حضور,رهروان,ولایت,در,ائتلاف,اصولگرایی,و,مستقل,بودن,لاریجانی؛محور,جلسه,فراکسیون,اصولگرایان,رهروان,ولایت Icana
بهروز نعمتی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه جلسه امروز فراکسیون رهروان ولایت با حضور دکتر لاریجانی و اعضای شورای مرکزی برگزار شد گفت: در این جلسه درمورد مسایل روز و مباحث مربوط به انتخابات صحبت هایی مطرح شد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این جلسه اظهاراتی مبنی بر مستقل بودن رییس مجلس در انتخابات مطرح شد همانطور که دکتر لاریجانی نیز بر مستقل بودن خود در روز ثبت نام در انتخابات اشاره داشت.

نعمتی با اشاره به اینکه در این جلسه در مورد حضور یا عدم حضور رهروان ولایت در مجموعه اصولگرایی مباحثی مطرح شد تصریح کرد: ما نسبت به بعضی دوستان حاضر در مجموعه اصولگرایی منتقد هستیم و البته انتقادهای ما مغرضانه نیست..

وی گفت: رهروان ولایت نمی خواهد تندروی های برخی اصولگراها و بار انتقادهایی در این زمینه را به دوش بکشد و حاضر نیستیم با این تندروی ها همسو بوده و در اشتباهات آنها دخیل باشد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس ادامه داد: برخی اعضای حاضر در جلسه موافق حضور رهروان ولایت در مجموعه اصولگرایان بودند و برخی دیگر نیز خواهان عدم حضور رهروان ولایت در این مجموعه بودند.
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet