آغاز هفته وحدت
1394/10/06 10:50:00
سرویس سیاسی
حسینی مطرح کرد:

تشریح جزئیات درگیری مرزداران هنگ مرزی زابل با قاچاقچیان/کشف و ضبط500 کیلوگرم مواد مخدر

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۳ نفر از قاچاقچیان به علت درگیری با نیروهای مرزبانی به هلاک رسیده و ۲ نفر نیز دستگیر شده اند، گفت: در این عملیات حدود ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شده است.
تشریح جزئیات درگیری مرزداران هنگ مرزی زابل با قاچاقچیان/کشف و ضبط500 کیلوگرم مواد مخدر عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 3 نفر از قاچاقچیان به علت درگیری با نیروهای مرزبانی به هلاک رسیده و 2 نفر نیز دستگیر شده اند، گفت: در این عملیات حدود 500 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/74096.jpg تشریح,جزئیات,درگیری,مرزداران,هنگ,مرزی,زابل,با,قاچاقچیان/کشف,و,ضبط500,کیلوگرم,مواد,مخدر Icana
سید باقر حسینی در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص درگیری اخیر مرزداران هنگ مرزی زابل با قاچاقچیان، اظهار داشت: نیروهای مرزبانی در بسیاری از موارد در عین سکوت با ورود مواد مخدر برخورد می کنند.

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این مورد متاسفانه با درگیری همراه بود و منجر به شهادت یکی از نیروهای مرزبانی استان سیستان و بلوچستان شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قاچاقچیان بیشتر سعی می کنند به حوزه سراوان مواد مخدر وارد کنند ولی در این مورد به سیستان نیز آمده اند، متذکر شد: این اقدامات تحت حمایت نیروهای تروریستی انجام می شود.

حسینی با بیان اینکه این درگیری ها و جلوگیری از ورود مواد مخدر نشان از هوشیاری و تسلط نیروهای مرزبانی دارد، گفت: به همین علل قاچاقچیان هیچ گاه در حوزه سیستان و بلوچستان موفق نخواهند شد.

وی با بیان اینکه با پاسخ قاطع نیروهای مرزبانی تعدادی از این قاچاقچیان کشته و تعدادی نیز دستگیر شده اند، افزود: 3 نفر از قاچاقچیان به هلاک رسیده و 2 نفر از آن ها نیز دستگیر شده اند که در این میان حدود 500 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شده است./

پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet