هدر اصلی
1394/10/06 15:22:55
سرویس اقتصادی
تاجگردون تاکید کرد:

پیش بینی اتمام نشست‌های کمیسیون تلفیق برای بررسی بودجه 95 و برنامه ششم توسعه تا پایان سال جاری

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: پیش بینی می شود جلسات کمیسیون های تلفیق برای بررسی برنامه ششم توسعه و بودجه سال آینده تا پایان سال جاری به اتمام برسد.
پیش بینی اتمام نشست‌های کمیسیون تلفیق برای بررسی بودجه 95 و برنامه ششم توسعه تا پایان سال جاری رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: پیش بینی می شود جلسات کمیسیون های تلفیق برای بررسی برنامه ششم توسعه و بودجه سال آینده تا پایان سال جاری به اتمام برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/110849.jpg پیش,بینی,اتمام,نشست‌های,کمیسیون,تلفیق,برای,بررسی,بودجه,95,و,برنامه,ششم,توسعه,تا,پایان,سال,جاری Icana
غلامرضا تاجگردون در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره نحوه ارائه بودجه سال آتی گفت: مطرح شدن ارائه بودجه سال 95 بصورت دو دوازدهم جدی نبوده و موضوع منتفی است.
نمانیده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مقرر شده بود دولت کلیات لایحه بودجه را فردا به مجلس شورای اسلامی ارائه کند ؛اما باتوجه به ضرورت ارائه لایحه بودجه همراه با برنامه ششم توسعه این کار با تاخیر انجام می شود.
تاجگردون افزود: تدبیر هیات رئیسه مجلس بر این است که دو کمیسیون تلفیق همزمان برای بررسی بودجه و برنامه ششم توسعه تشکیل شود.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: پیش بینی می شود جلسات کمیسیون های تلفیق برای بررسی برنامه ششم توسعه و بودجه سال آینده تا پایان سال جاری به اتمام برسد./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet