آغاز هفته وحدت
1394/10/07 09:52:00
سرویس سیاسی
حسینی:

زمان بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی از تاسیسات هسته ای هفته آینده مشخص می شود

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بازدید هفته جاری اعضای کمیسیون امنیت ملی از تاسیسات هسته ای به زمان دیگری موکول شده است، گفت: زمان بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی از تاسیسات هسته ای هفته آینده مشخص می شود.
زمان بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی از تاسیسات هسته ای هفته آینده مشخص می شود کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بازدید هفته جاری اعضای کمیسیون امنیت ملی از تاسیسات هسته ای به زمان دیگری موکول شده است، گفت: زمان بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی از تاسیسات هسته ای هفته آینده مشخص می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/26962.jpg زمان,بازدید,اعضای,کمیسیون,امنیت,ملی,,از,تاسیسات,هسته,ای,هفته,,آینده,مشخص,می,شود Icana
سید باقر حسینی در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از تاسیسات هسته ای اراک و فردو، اظهار داشت: قرار بر این بود که اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در این هفته از تاسیسات هسته ای اراک بازدید کنند که بنا به دلایلی به زمانی دیگر موکول شد.

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این دلایل برای تغییر زمان بازدید منطقی بوده و اعضای کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی آن را پذیرفته اند.

حسینی گفت: زمان بازدید اعضای کمیسیون از تاسیسات هسته ای در آینده مشخص خواهد شد.

وی افزود: این بازدیدها برای بررسی روند اجرای برجام صورت می گیرد و روز گذشته  نیز آقای عراقچی در کمیسیون امنیت ملی حاضر و گزارش روند اجرای برجام را ارائه داد./

پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet