خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/10/07 10:16:43
سرویس صحن
ابوترابی فرد در پاسخ به تذکر آصفری:

بررسی آلودگی هوا در کمیسیون انرژی مجلس با حضور مسئولان مربوطه/ پیگیر آلودگی هوا در هیأت رئیسه مجلس هستیم

نایب رئیس مجلس با تأکید بر اینکه در خصوص آلودگی هوا در هیأت رئیسه بحث های بسیاری صورت گرفته است گفت:‌ امروز کمیسیون انرژی با دعوت از مسئولان مربوطه موضوع آلودگی هوا را پیگیری می کند.
بررسی آلودگی هوا در کمیسیون انرژی مجلس با حضور مسئولان مربوطه/ پیگیر آلودگی هوا در هیأت رئیسه مجلس هستیم نایب رئیس مجلس با تأکید بر اینکه در خصوص آلودگی هوا در هیأت رئیسه بحث های بسیاری صورت گرفته است گفت:‌ امروز کمیسیون انرژی با دعوت از مسئولان مربوطه موضوع آلودگی هوا را پیگیری می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/82889.jpg بررسی,آلودگی,هوا,در,کمیسیون,انرژی,مجلس,با,حضور,مسئولان,مربوطه/,پیگیر,آلودگی,هوا,در,هیأت,رئیسه,مجلس,هستیم Icana
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدحسن ابوترابی فرد در نشست علنی امروز (دوشنبه، 7 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به تذکر محمدحسن آصفری مبنی بر اینکه آلودگی هوا مشکلات بسیاری را ایجاد کرده و باید این موضوع در جلسه غیر علنی با حضور مسئولان پیگیری شود گفت: در هیأت رئیسه موضوع آلودگی هوا به کرات بررسی شده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز کمیسیون انرژی مجلس برای بررسی آلودگی هوا گفت: امروز کمیسیون انرژی مجلس میزبان مسئولان مربوطه برای بررسی آلودگی هوا خواهد بود.

نایب رئیس مجلس ادامه داد: قرار بود موضوع آلودگی هوا در صحن علنی مجلس بررسی شود که اکنون این موضوع در کمیسیون انرژی مجلس بررسی خواهد شد از این رو از همکاران خواهش می کنم در این جلسه حضور داشته باشند./  

پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet