خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1394/10/07 11:35:00
سرویس اقتصادی
رجایی خبر داد:

تشکیل کارگروهی برای بررسی صحت و سقم واردات برنج های آلوده/نتایج به اطلاع مردم می رسد

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارگروهی در کمیسیون کشاورزی برای بررسی صحت و سقم واردات برنج های آلوده تشکیل شده است، گفت: این کارگروه جمع بندی صحت و سقم این اخبار را بررسی کرده و نتایج آن به اطلاع مردم می رسد.
تشکیل کارگروهی برای بررسی صحت و سقم واردات برنج های آلوده/نتایج به اطلاع مردم می رسد رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارگروهی در کمیسیون کشاورزی برای بررسی صحت و سقم واردات برنج های آلوده تشکیل شده است، گفت: این کارگروه جمع بندی صحت و سقم این اخبار را بررسی کرده و نتایج آن به اطلاع مردم می رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/42971.jpg تشکیل,کارگروهی,برای,بررسی,صحت,و,سقم,واردات,برنج,های,آلوده/نتایج,به,اطلاع,مردم,می,رسد Icana
عباس رجایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر واردات و توزیع برنج آلوده در کشور گفت:کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی نسبت به این موضوع حساس شد که برای بررسی حدود و ثغور و صحت و کذب این خبر کارگروهی در کمیسیون کشاورزی تشکیل شد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برنج همانند دیگر اقلام چون مرغ، لبنیات و غیره تاریخ مصرف مشخصی ندارد، افزود:بسته به نوع انبار داری تاریخ مصرف این محصول می تواند متفاوت باشد و اینکه با یکسال نگهداری تاریخ مصرف آن می گذرد و یا آلوده می شود، هیچ مبنای علمی ای ندارد.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به کارگروه تشکیل شده برای پیگیری برنج های آلوده تصریح کرد:این کارگروه جمع بندی صحت و سقم این اخبار را بررسی کرده و نتایج آن به اطلاع مردم می رسد./
پایان پیام
 
 
 
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet