شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خسروی در نطق میان دستور:

مصوبه اخیر کنگره مهر تأییدی بر بی اعتمادی ملت ایران به آمریکا است

سرویس صحن
نماینده مردم سمنان و مهدیشهر در مجلس٬ گفت: آمریکا قابل اعتماد نیست و نمونه‌ای از بی اعتمادی به آمریکا٬ امضای معاهده جدید و نقض برجام بوده٬ این در حالی است که از کمیته نظارت بر برجام صدایی شنیده نمی شود.
دوشنبه 7 دی 1394 ساعت 11:46
مصوبه اخیر کنگره مهر تأییدی بر بی اعتمادی ملت ایران به آمریکا است نماینده مردم سمنان و مهدیشهر در مجلس٬ گفت: آمریکا قابل اعتماد نیست و نمونه‌ای از بی اعتمادی به آمریکا٬ امضای معاهده جدید و نقض برجام بوده٬ این در حالی است که از کمیته نظارت بر برجام صدایی شنیده نمی شود. http://cdn.icana.ir/d/019/103302.jpg مصوبه,اخیر,کنگره,مهر,تأییدی,بر,بی,اعتمادی,ملت,ایران,به,آمریکا,است Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت٬ علیرضا خسروی در نشست علنی امروز (دوشنبه 7 دی ماه) مجلس شورای اسلامی٬ در نطق میان دستور خود٬ با تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایان ولادت حضرت محمد(ص)٬ حضرت مسیح(ع) و ولادت امام جعفر صادق(ع)٬ گفت: در چند وقت اخیر خبر کشته شدن صدها تن از شیعیان در نیجریه رسانه‌ای شد٬ حال شاهد هستیم که شمع‌ به دستان حادثه فرانسه نسبت به کشتار شیعیان سکوت کرده‌اند٬ حال به قول آن نویسنده آدم‌ها با هم برابرند اما بعضی ها برابرتر هستند.

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی٬ ادامه داد: با کشته شدن شهید سمیر قنطار٬ رژیم صهیونیستی درهای جهنم را به روی خود باز کرده است.

وی گفت: از طرف دیگر امروز در جامعه خطرناک‌تر از آنفولانزای نوع A  ویروس توهین به منتقدان بوده این ادبیات در حالی از سوی مسئولان تکرار می‌شود که پیش از آن رهبر معظم انقلاب فرموده بودند که من مردم عزیزرا به بی تفاوتی دعوت نمی‌کند٬ اصرار می‌کنم به برخوردها تحقیرآمیز نباشد٬ دلواپس بودن و دغدغه داشتن جرم نیست٬ ادبیات کلاغی و جهنمی و بی سوادی را کنار بگذارید و به فکر معیشت مردم٬ بیکاری و رفع رکود اقتصادی و رفاه آنان باشیم.

خسروی گفت: آمریکا قابل اعتماد نیست و نمونه‌ای از بی اعتمادی به آمریکا٬ امضای معاهده جدید و نقض برجام است٬ کثیرالشک‌ها که قبله‌شان معلوم است٬ آن‌ها که به وعده‌های دشمنان اعتماد کردن در صحت و سقم قبله‌شان تجدید نظر کنند٬ این در حالی است که از کمیته نظارت بر برجام صدایی شنیده نمی شود.

وی ادامه داد: به نظر شما آیا یکی بودن ناظران و مجریان در تشکیل هیأت نظارت بر برجام کار ثوابی است٬ از طرف دیگر به دولتمردان می‌گویم حال که تحریم‌ها برطرف شده؛ دبه درآوردن را کنار گذشته و اینکه ما فکر نمی کردیم نفت کمتر از 60 دلار شود٬ رافع مسئولیت شما نخواد بود.

خسروی گفت: وزارت کشور در حال جهاد است، ولی برای جهاد و دفاع از جمهوری اسلامی جای دیگری ثبت‌نام می‌کند، پایگاه‌های بسیج همان‌جاهایی که در فتنه 88 آتش زده شده و در آنجا رقص و پایکوبی کردند، جماعتی برای رفع حصر قاتلان بسیجی گریبان چاک می‌دهند. حال در سایه امنیتی که شهدا در کشور تامین کرده‌اند، ثبت‌نام کرده، کاندیدا شده و نقشه می‌کشند برای ولایت فقیه و خیال شورایی شدن ولایت فقیه را در سر می‌پرورانند.

خسروی افزود: اما ما نه فتنه 88 را بخشیده و نه فراموش می‌کنیم و از تاکید خطوط قرمز توسط شورای نگهبان حمایت می‌کنیم. از طرف دیگر آمریکا با تصمیم اخیرش نشان داد که وعده‌های نسیه‌اش هم نقض شده و متقابلاً در ایران بعضی دوگانه‌سوزند و اعلام می‌کنند منابع توافق برجام مثل مهریه بوده،‌ نه کسی داده و نه کسی گرفته است و امیدوارم که آنها سه‌گانه‌سوز نشوند.

وی درباره اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گفت: هیچ ملتی به عدالت، آزادی و رفاه نمی‌رسد مگر با تکیه بر استقلال؛ وگرنه نظام جهانی اگر قرار بود به ملت‌ها عدالت و رفاه هدیه بدهد، خودش فربه نمی‌شد، از این‌رو این فربه شدن نتیجه ضعیف شدن بقیه کشورها است.

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: مشکل عمده کشور ما نداشتن آمایش و دولت الکترونیک است. همچنین صنعت جانوری این روزها به‌عنوان بازوی پرتوان در سطح اقتصاد کشورها نقش‌آفرینی می‌کند، از صادرات حیوان و پرنده گرفته تا فرآوری حیوانی نظیر دارو و سرم که جای این صنعت در کشور ما بسیار خالی است، به طوری که هر گرم زهر خشک مار، معادل 680 بشکه نفت می‌تواند برای کشور ارزآوری داشته باشد. از طرف دیگر در حال حاضر هر قطعه زالو در ایران بین 500 تا 1500 تومان به فروش می‌رسد، اما قیمت این آبزی در اروپا بین 8 تا 12 دلار است.

خسروی تصریح کرد: اخیرا در بازدیدی که از صنایع طلاسازی داشتم، آنها عنوان می‌کردند که اگر دولت بتواند ماهیانه 10 شمش طلا به ما تحویل دهد، با تبدیل آن به جواهرآلات و فروش آنها در پایان ماه 11 شمش طلا به آنها بازمی‌گردانیم./

پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر