شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1394/10/07 11:45:14
سرویس صحن
خسروی سهل آبادی در تذکر شفاهی؛

نهم دی‌ماه روز بصیرت امت اسلام است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با یادآوری نهم دی‌ماه گفت: نهم دی‌ماه روز بصیرت امت اسلام و تقارن آن با پیشتازی و طلایه داری مردم هزار شهید تربت حیدریه، مهولات و زاوه است.
نهم دی‌ماه روز بصیرت امت اسلام است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با یادآوری نهم دی‌ماه گفت: نهم دی‌ماه روز بصیرت امت اسلام و تقارن آن با پیشتازی و طلایه داری مردم هزار شهید تربت حیدریه، مهولات و زاوه است. https://cdn.icana.ir/d/019/84741.jpg نهم,دی‌ماه,روز,بصیرت,امت,اسلام,است Icana
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ابوالقاسم خسروی سهل آبادی در نشست علنی امروز (دوشنبه 7 دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک به مناسبت ولادت رسول اکرم (ص) گفت: در آستانه نهم دی‌ماه روز بصیرت امت اسلام و تقارن آن با پیشتازی و طلایه داری مردم هزار شهید تربت حیدریه، مهولات و زاوه هستیم.

نماینده مردم تربت حیدریه، مهولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب فرمودند شما مردم تربت حیدریه در سایه وحدت توانستید که قبل از شهرهای دیگر کشور در این شهر دست ایادی رژیم پهلوی را قطع کرده و خودتان اداره شهر را به عهده بگیرید. این تقارن را گرامی می‌داریم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: امیدوارم در مسیر آرمان‌های امام و شهدای عزیز و رهبری خردمندانه رهبر عزیز و فرزانه انقلاب در عهدی که با شهدا بسته‌ایم، پایدار بمانیم./

پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet