خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1394/10/07 12:12:23
سرویس صحن
رجایی در تذکر شفاهی مطرح کرد؛

ضرورت بررسی سریع طرح مبارزه با آلودگی هوا در صحن مجلس

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با تاکید بر اینکه طرح کمیسیون کشاورزی در جهت رفع آلودگی هوا مدت ها است که در دستورکار بررسی در صحن قرار دارد، گفت: مسائل مربوط به محیط زیست باید در کمیسیون کشاورزی بررسی شود.
ضرورت بررسی سریع طرح مبارزه با آلودگی هوا در صحن مجلس رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با تاکید بر اینکه طرح کمیسیون کشاورزی در جهت رفع آلودگی هوا مدت ها است که در دستورکار بررسی در صحن قرار دارد، گفت: مسائل مربوط به محیط زیست باید در کمیسیون کشاورزی بررسی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/110268.jpg ضرورت,بررسی,سریع,طرح,مبارزه,با,آلودگی,هوا,در,صحن,مجلس Icana
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباس رجایی در نشست علنی امروز (دوشنبه 7 دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: بنده نسبت به نحوه ارجاع موضوعات کمیسیون‌ها گله دارم زیرا مسائل محیط زیستی جزء وظایف کمیسیون کشاورزی است و علی‌رغم اینکه همه بحث‌ها ارجاعات موضوعات در حوزه مسائل محیط زیستی به کمیسیون‌های دیگر داده می‌شود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس مجلس افزود: بنده کار به تفکرات همکاران دیگر ندارم اما شما می‌دانید که در حوزه آلودگی هوا کمیسیون کشاورزی طرحی را آماده کرده که مدت‌هاست در دستور کار قرار دارد اما بررسی آن در صحن مجلس شروع نشده است.

وی افزود: به هر حال ریشه مسائل در آلودگی هوا باید حل شود از این رو تقاضا دارم که این موضوع را طبق اصل 85 بررسی کرده و یا با اولویت در دستورکار قرار دهید.

در ادامه رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر رجایی گفت: در حال حاضر رفع مشکل آلودگی هوا تنها ارائه طرح و لایحه نیست، بلکه این موضوع را باید به صورت قانونی حل کرد./

پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet