روز مجلس
1394/10/07 12:17:23
سرویس صحن
مشهدی عباسی در تذکر شفاهی مطرح کرد؛

انتقاد از عدم واردات ملکه زنبور عسل به کشور

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از عدم واردات ملکه زنبورعسل به کشور گفت: متاسفانه صنعت پرورش زنبور عسل در حال نابودی است.
انتقاد از عدم واردات ملکه زنبور عسل به کشور عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از عدم واردات ملکه زنبورعسل به کشور گفت: متاسفانه صنعت پرورش زنبور عسل در حال نابودی است. https://cdn.icana.ir/d/019/101671.jpg انتقاد,از,عدم,واردات,ملکه,زنبور,عسل,به,کشور,, Icana
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حمیدرضا مشهدی عباسی در نشست علنی امروز (دوشنبه 7 دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزارت راه و شهرسازی گفت:‌ تقاضا دارم نسبت به خیابان‌ها و محوطه‌سازی مسکن مهر توجه شود زیرا در فصل زمستان مردم برای تردد در این شهرک‌ها با مشکلات بسیاری مواجه شده‌اند.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی انشعابات و مسیرهای عبور و مرور در این منطقه دارای مشکلاتی بوده که نیاز به توجه بیشتری دارد بنابراین لازم است با شن ریزی باعث تسهیل در تردد این قشر ضعیف جامعه گردد.

وی تاکید کرد: ضمن تشکر از مسئولان وزارت راه در امور راه‌داری نسبت به نصب روشنایی در برخی مسیرهای شهرستان‌های فیروزکوه و دماوند اما این موارد تکمیل نشده و باید در اجرای آن تسریع به عمل آید.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در تذکری خطاب به مدیران بنیاد مستضعفان تصریح کرد:‌ تقاضا دارم نسبت به عبور خط لوله گاز از مسیر املاک بنیاد جهت گازرسانی به برخی محله‌های این شهرستان توجه شود.
وی همچنین در تذکری به وزارت جهاد کشاورزی تاکید کرد: تا زمان دیر نشده است باید صنعت پرورش زنبور عسل زنده شده و نسبت به واردات ملکه اصلاح شده به کشور اقدام گردد./

پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet