خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1394/10/07 12:31:20
سرویس صحن
جراره در تذکر شفاهی مطرح کرد؛

انتقاد از واگذاری تبعیض آمیز صنعت بزرگ آلومینیوم

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از واگذاری تبعیض آمیز صنعت بزرگ آلومینیوم گفت: چندین سال است که در خصوص صنعت آلومینیوم و واگذاری آن تذکر می‌دهیم اما پاسخ درخوری دریافت نکردیم.
انتقاد از واگذاری تبعیض آمیز صنعت بزرگ آلومینیوم عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از واگذاری تبعیض آمیز صنعت بزرگ آلومینیوم گفت: چندین سال است که در خصوص صنعت آلومینیوم و واگذاری آن تذکر می‌دهیم اما پاسخ درخوری دریافت نکردیم. https://cdn.icana.ir/d/019/114849.jpg انتقاد,از,واگذاری,تبعیض,آمیز,صنعت,بزرگ,آلومینیوم Icana
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ابوالقاسم جراره در نشست علنی امروز (دوشنبه 7 دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به اصل سوم  بند نهم در خصوص واگذاری تبعیض آمیز صنعت بزرگ آلومینیوم گفت: چندین سال است که در خصوص صنعت آلومینیوم و واگذاری آن تذکر می‌دهیم اما پاسخ درخوری دریافت نکردیم.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی و حاجی آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حال حاضر سوال ما این است که چگونه یک خریدار حاضر شده 500 میلیارد تومان بالغ بر توافق اولیه بپردازد؛ انتظار ما این است با توجه به معضلاتی که در استان داریم هرچه سریع‌تر به وضعیت این صنعت رسیدگی شود.

وی با اشاره به تهدید کارگران صنعت آلومینیوم تصریح کرد: تهدید این کارگران در استان درگیری‌های بسیاری را ایجاد کرده و تعداد قابل توجهی از نیروهای این صنعت با مدیریت جدید از بین رفته است.

جراره ادامه داد: بلاتکلیفی بسیاری از تیم‌های ورزشی تحت حمایت صنعت آلومینیوم مشکلات بسیاری را منجر شده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با توجه به اینکه سازمان بازرسی کل کشور واگذاری مذکور را دچار مشکل عنوان کرده، اما معلوم نیست پشت پرده چه کسانی خواهان این واگذاری هستند.
دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر جراره گفت: این موضوع را پیگیری می کنیم./

پایان پیام   
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet