خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1394/10/07 12:39:00
سرویس صحن
مقتدایی خبر داد:

جبهه دانشگاهیان ایران اسلامی لیست انتخاباتی ارائه می کند

سخنگوی جبهه دانشگاهیان ایران اسلامی با بیان اینکه این جبهه در انتخابات لیست ارائه می کند، گفت: با توجه به اینکه در سراسر کشور کانون ها و انجمن های اسلامی دانشگاهیان فعال هستند برای مناطق مختلف افرادی را معرفی خواهیم کرد.
جبهه دانشگاهیان ایران اسلامی لیست انتخاباتی ارائه می کند سخنگوی جبهه دانشگاهیان ایران اسلامی با بیان اینکه این جبهه در انتخابات لیست ارائه می کند، گفت: با توجه به اینکه در سراسر کشور کانون ها و انجمن های اسلامی دانشگاهیان فعال هستند برای مناطق مختلف افرادی را معرفی خواهیم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/50951.jpg جبهه,دانشگاهیان,ایران,اسلامی,لیست,انتخاباتی,ارائه,می,کند Icana
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباس مقتدایی  امروز( دوشنبه 7 دی ماه) در حاشیه جلسه علنی در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: جبهه دانشگاهیان ایران اسلامی در جلسه امروز خود به این جمع بندی رسید که با تمام توان به مردم کمک کند تا مردم  در انتخابات پیشرو به افراد اصلح برسند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این جبهه متشکل از انجمن ها و کانون های متعدد است، ادامه داد: تعدادی از انجمن ها و کانون های استادی و دانشگاهی کشور از جمله  کانون دانشگاهیان ایران اسلامی که بزرگترین  تشکل سیاسی اساتید سراسر کشور است، انجمن اسلامی فارغ التحصیلان ایتالیا، کانون دانش آموختان اروپا و انجمن اسلامی فارغ التحصیلان فیلیپین عضو این جبهه هستند.

وی تاکید کرد: این جبهه تلاس دارد فارغ از گرایش و سلیقه با هدف دفاع از حریم ولایت و تقویت  احیا گفتمان انقلاب اسلامی حضور همه جانبه مردم در دفاع و تقویت نظام اسلامی در انتخابات آینده رخ دهد. جبهه دانشگاهیان ایران اسلامی در انتخابات آینده علاوه بر اینکه دانشگاهیان حاضر در صحنه که واجد شرایط هستند را به  مردم معرفی خواهد کرد، برای اینکه مردم بتوانند به تشخیص اصلح برسند در سراسر کشور فعالیت های خود را ساماندهی می کند.

به گفته مقتدایی این جبهه پیش از ثبت نام کاندیداها در انتخابات، به تعدادی از اساتید و دانشگاهیان واجد شرایط پیشنهاد حضور در انتخابات را داده است و در روزهای آینده  تمام ظرفیت دانشگاهیان را برای خدمت به مردم و کشور بسیج خواهد کرد.

این نماینده مجلس عنوان کرد که قرار است  جبهه دانشگاهیان ایران اسلامی  در روزهای آینده در قالب برخی بیانیه و برگزاری جلسات و همایش ها موضوعات مرتبط با انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را فعالانه دنبال کند.

سخنگوی  جبهه دانشگاهیان ایران اسلامی با بیان اینکه این جبهه در انتخابات لیست ارائه می کند، گفت: با توجه به اینکه در سراسر کشور کانون ها و انجمن های اسلامی دانشگاهیان فعال هستند برای مناطق مختلف افرادی را معرفی خواهیم کرد./

پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet