هدر اصلی
1394/10/07 15:01:13
سرویس سیاسی
.

ابراز امیدواری خجسته نسبت به تایید مصوبه برخورد با تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی در شورای نگهبان

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه گستردگی استفاده از فضای اینترنتی و وجود مخاطراتی در این زمینه موجب احساس ضرورت وجود قانونی برای برخورد با این تخلفات در فضای مجازی شدابراز امیدواری کرد این مصوبه در شورای نگهبان تایید شود پس از آن برای اجرا به وزارت کشور اعلام شود.
ابراز امیدواری خجسته نسبت به تایید مصوبه برخورد با تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی در شورای نگهبان رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه گستردگی استفاده از فضای اینترنتی و وجود مخاطراتی در این زمینه موجب احساس ضرورت وجود قانونی برای برخورد با این تخلفات در فضای مجازی شدابراز امیدواری کرد این مصوبه در شورای نگهبان تایید شود پس از آن برای اجرا به وزارت کشور اعلام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/31044.jpg ابراز,امیدواری,خجسته,نسبت,به,تایید,مصوبه,برخورد,با,تخلفات,انتخاباتی,در,فضای,مجازی,در,شورای,نگهبان Icana
 
امیرخجسته در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد آخرین وضعیت قانونی شدن مصوبه برخورد با تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی گفت: در این زمینه با یک سکوت قانونی روبه‌رو بودیم که با مصوبه چندی پیش قرار شد برای متخلفان مجازات جریمه و حتی در صورت لزوم حبس نیز در نظر گرفته شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد این مصوبه در شورای نگهبان تایید شود پس از آن برای اجرا به وزارت کشور اعلام شود.

خجسته تصریح کرد: با توجه به افزایش گسترده فضای اینترنتی و الکترونیکی در کشور که می تواند محیط مناسبی برای معرفی افراد بوده و از این جهت دارای کاربرد مثبت باشد اما در عین حال از این فضا می توان در جهت منفی نیز استفاده کرد و به تخریب افراد پرداخت.

وی افزود: گستردگی استفاده از فضای اینترنتی و وجود مخاطراتی در این زمینه موجب احساس ضرورت وجود قانونی برای برخورد با این تخلفات در فضای مجازی شد.
                                                
نماینده مجلس نهم با اشاره به گستردگی و تاثیر گذاری بالای فضای مجازی تصریح کرد: با توجه به این فاکتورها تخریب افراد در این فضا اثر گذاری بالایی خواهد داشت لذا برای حفظ حرمت ها، جلوگیری از شکل گیری ذهنیت منفی در مورد افراد و سالم سازی این فضا در تبلیغات انتخاباتی می بایست قانونی در رابطه با برخورد با تخلفات در این فضا مصوب می شد.
.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet