آغاز هفته وحدت
1394/10/09 12:54:03
سرویس سیاسی
نمایندگان مجلس تاکید کردند:

حماسه 9 دی نشان دهنده تبلور بصیرت مردم و حمایت از نظام بود/پیروز واقعی حماسه 9 دی مردم هستند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حماسه ۹ دی رور بصیرت ملت ایران و بیعت با مقام معظم رهبری است گفت: مردم در حرکتی خودجوش به دشمان ثابت کردند که همواره در پشتیبانی از ولایت فقیه و انقلاب مقابل هر گونه مشکل آفرینی دشمنان ایستاده اند.
حماسه 9 دی نشان دهنده تبلور بصیرت مردم و حمایت از نظام بود/پیروز واقعی حماسه 9 دی مردم هستند نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حماسه 9 دی رور بصیرت ملت ایران و بیعت با مقام معظم رهبری است گفت: مردم در حرکتی خودجوش به دشمان ثابت کردند که همواره در پشتیبانی از ولایت فقیه و انقلاب مقابل هر گونه مشکل آفرینی دشمنان ایستاده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201512101638343569.jpg حماسه,9,دی,نشان,دهنده,تبلور,بصیرت,مردم,و,حمایت,از,نظام,بود/پیروز,واقعی,حماسه,9,دی,مردم,هستند Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در فتنه 88 دشمنان نظام و انقلاب تمام توان و ظرفیت خود را براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی به کار گرفتند اما حماسه تاریخی مردم در 9 دی سبب شد تا این پروژه براندازی به زباله دان تاریخ بپیوندند.
حماسه 9  دی موجب شد تلاش‌های مکرر و گسترده رسانه‌های غربی برای ناامید کردن مردم و منفعل نشان دادن آنها راه به جایی نبرد و نهایتا طومار فتنه در این روز پیچیده شد.
حضور پرشور مردم و حمایت آنها ازولایت فقیه و آرمان های نظام در این روز نقطه عطفی در ادامه مسیر انقلاب بود و مردم با حضور پررنگ خود نشان دادند که که هر زمانی احساس خطر کنند وارد میدان شده و از نظام و آرمان های انقلاب دفاع می کنند.

حماسه 9 دی متعلق به تمامی ملت ایران است

علاء‌الدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت٬گفت:  در فتنه سال 88 دشمنان انقلاب و نظام همه ظرفیت خود را برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بکار گرفتند.
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی٬ افزود: ملت همیشه در صحنه و بزرگ ایران در حماسه 9 دی ماه برای چندمین بار حمایت خود را از رهبری، امام راحل، شهداء وارزشهای نظام به جهانیان اعلام کردند و برگ دیگری بر تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی افزودند.
بروجردی ادامه داد: ملت ایران در 9 دی نشان دادند که هیچ توطئه ای هر اندازه هم گسترده باشد و دشمنان نظام از توان خود استفاده کرده باشند علیه این نظام که از خون پاک هزاران شهید شکل گرفته قابل اجرا نیست و ملت با بصیرت ایران اسلامی می توانند آن را خنثی کنند.
وی گفت: حماسه 9 دی متعلق به تمامی ملت ایران است و در سالگرد این حماسه ماندگار بار دیگر ملت ایران با ولایت میثاقی دوباره خواهند بست.

حماسه 9دی نمایانگر شعور سیاسی ملت ایران بود

همچنین حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت٬ در این رابطه گفت: حماسه 9 دی نشان دهنده تبلور بصیرت مردم و حمایت ملت ایران از نظام جمهوری اسلامی بود.
نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه حماسه 9 دی تجلی بصیرت و آگاهی مردم ایران اسلامی بر علیه جریان براندازی نظام یا فتنه بود٬ افزود: این حماسه بار دیگر شعور سیاسی ملت را نشان داد.
وی با اشاره به مدیریت مداراگونه رهبر معظم انقلاب در برابر جریانات مخالف با نظام جمهوری اسلامی ایران٬ افزود: مردم پس از اقدامات ساختارشکنانه این جریانات نتوانستند در مقابل رفتارهای فتنه گران کوتاه آمده و با آگاهی و بصیرت حماسه 9 دی را رقم زدند.


وی با بیان اینکه اوج بیداری و بصیرت مردم را می‌توان در 9 دی مشاهده کرد٬ افزود:‌ در 9 دی نیز مردم احساس کردند که فتنه از ناحیه بیگانگان مدیریت می شود وبا حضور خود به همه تحرکات جریان فتنه پایان دادند.
نایب رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت، تصریح کرد: به طور قطع حماسه 9 دی متعلق به مردم و برخاسته از متن ملت و آگاهی و شعور سیاسی و دینی آنها بود که با پاسخ به موقع به ندای رهبری شکل گرفت، بنابراین این حماسه هیچ ارتباطی با گروه و جریان خاصی ندارد.
 
حماسه 9 دی روز بصیرت ملت ایران و بیعت با امام (ره) و مقام معظم رهبری است

همچنین غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت٬ با اعلام اینکه حماسه 9 دی روز بصیرت ملت ایران و بیعت با امام (ره) و مقام معظم رهبری است، گفت: این حماسه از سوی مردم همیشه در صحنه ایران رقم خورد و شاکله این حماسه را کسی جز مردم نمی تواند به اثبات برساند.
نماینده مردم رشت درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: به طور قطع مردم در طول 36 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی هرزمان که نیازبوده و احساس خطر کردند با حضور پرشور و میلیونی خود از انقلاب اسلامی دفاع کرده و درحماسه 9 دی نیز این موضوع به خوبی و روشنی مشاهده شد.جعفرزاده‌ایمن‌آبادی٬ با بیان اینکه حماسه 9 دی متعلق به همه آحاد ملت جمهوری اسلامی ایران است٬ تصریح کرد: هرفردی با هر گرایش و تفکر سیاسی برای دفاع از انقلاب اسلامی به صحنه آمده و نظام را ازآن خطر جدی نجات داده است، بنابراین هر زمان که جریان ها از خطوط نظام و ولایت فقیه فاصله بگیرند مردم تصمیمات جدی را اتخاذ می کنند.
 
9 دی سمبل وحدت ملی و انسجام ملت و نظامی اسلامی است

محمدجواد کولیوند نیز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت٬ با اشاره به فرا رسیدن حماسه 9 دی٬ گفت:‌حماسه  9 دی به تمام مردم خارج از دسته‌بندی‌های قومی، سیاسی و تفکری تعلق دارد.
نماینده مردم کرج و آسارا در مجلس شورای اسلامی٬ ادامه داد: فعالیت در چارچوب نظام جمهوری اسلامی  و پذیرش اصل نظام، ولایت فقیه، امام و قانون اساسی وجه مشترک حماسه‌سازان 9 دی است و قطعا در حیطه هیچ جناحی نمی گنجد.


وی افزود: در حماسه 9 دی به مدد الهی، نقشه گروه‌های معاند که قصد براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران در طول سالیان گذشته را داشتند و خواستند آن را به بن بست بکشانند، به نتیجه نرسید.
کولیوند با بیان اینکه هوشیاری ملت و تدبیر رهبر معظم انقلاب از عوامل تحقق حماسه 9 دی بوده است٬ گفت: 9 دی سمبل وحدت ملی، انسجام، کنار یکدیگر بودن آحاد مردم و تلاش آنها برای تعالی انقلاب است.
 
نعمتی: 9 دی متعلق به همه اقشار مختلف است

همچنین بهروز نعمتی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن گرامیداشت سالروز 9 دی گفت: ملت ایران نشان دادند هر زمان احساس خطر کنند و متوجه شوند دشمن به دنبال ضربه زدن به کشور و نظام است شمشیر را از رو بسته وارد میدان می شوند. در روز 9 دی نیز حماسه بزرگ ملی اتفاق افتاد و مردم ثابت کردند نظام مقدس جمهوری اسلامی که حاصل خون شهدای گرانقدر ماست، را پاس می دارند.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حماسه 9 دی روح، خون و حیات جدیدی به نظام جمهوری اسلامی داد، اظهار کرد: حمایت مردم در  9 دی تا سالها بعد این نظام را بیمه ساخت زیرا این روز متعلق به همه ملت ایران و  تک تک افرادی است که در این نظام زندگی می کنند.


به گفته این نماینده مجلس  در 9 دی بحث حماسه و وحدت ملی مطرح شد؛ همه اقشار و طرفداران کاندیداهای ریاست جمهوری در آن گردهمایی و تحت علم ولایت حضور پیدا کردند  تا دسیسه های دشمنان نقش بر آب شود.
نعمتی با بیان اینکه در 9 دی غدیر خم دیگری رقم زده شد زیرا مردم با رهبری بیعت جانانه ای کردند، تاکید کرد: 9 دی یک روز فراجناحی و متعلق به همه ملت ایران است و هیچ فرد و گروهی حق مصادره 9 دی  را ندارد.
وی با بیان اینکه ظلم است اگر 9 دی به یک قشر خاص منتسب شود، تاکید کرد:  این روز متعلق به تمام افرادی است که شاید دارای تفکرات مختلف سیاسی باشند اما دغدغه نظام را دارند.
عضو شورای مرکزی اصولگرایان فراکسیون رهروان ولایت حضور مردم در 9 دی را پاسخ به اختلافات داخلی و مکر دشمنان از کشورهای بیگانه دانست و گفت: ممکن است عده ای بخواهند از این روز ماهیگیری کنند در حالیکه 9 دی روز ماهیگیری نیست و متعلق به همه مردم شریف ایران است.
 
یوسفیان ملا: حماسه 9 دی نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است

عزت اله یوسفیان ملا نیز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،‌ با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی پرشکوه 9 دی خنثی کننده نقشه ها و توطئه های دشمنان بود، تاکید کرد: مردم در حرکتی خود جوش در حماسه 9 دی به دشمنان ثابت کردند که همواره در پشتیبانی از انقلاب و ولایت فقیه  مقابل هر گونه مشکل آفرینی دشمنان ایستاده‌اند.
نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، ‌ادامه داد: حماسه 9 دی سندی بر اثبات این ادعا بود که نباید حادثه 88 را به پای تمام رای دهندگان به یک نامزد خاص گذاشت زیرا همه مردم با حضور در خیابانها حمایت خود از انقلاب و ولایت فقیه را نشان دادند.این نماینده با بیان اینکه حماسه 9 دی نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است، گفت: همان طور که در قانون اساسی کشور بر پایبندی به ولایت مطلقه فقیه تاکید شده است، ‌مردم در حماسه 9 دی نشان دادند که حرکت در سایه ولایت فقیه فقط متعلق به متن قانون نیست بلکه در قلب،‌ اعتقاد،‌ دین،‌ روش و منش ملت ایران جای دارد و به عبارتی ولایت فقیه تنها یک موضوع اعتقادی صرف در بین ملت ایران نیست.
عضو کمیسیون برنامه،‌ بودجه و محاسبات در مجلس شورای اسلامی حماسه 9 دی را مظهر نفوذناپذیری انقلاب اسلامی و کشور مقابل فتنه‌های نظام سلطه و صهیونیسم دانست و گفت: ملت ایران هدایت و راهنمایی مقام معظم رهبری مثل همیشه هوشمندانه، رفتار جبهه دشمن را خنثی کردند.
 
نکو: ملت ایران در 9 دی به ندای رهبری لبیک گفتند

همچنین ابراهیم نکو در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه ملت شجاع ایران اسلامی در 9 دی ماه با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری وفاداری خود را به معظم له نشان دادند، گفت: در آن روز حماسی ملت انقلابی کشورمان با حضور میلیونی خود حاوی پیام مهمی برای تمامی استکبار جهانی بود که آنها نیز به این پیام اعتراف کردند.
نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی  وحدت و همدلی اقشار مختلف جامعه را رمز پیروزی و موفقیت های پی در پی نظام دانست و افزود: اگر دشمنان در همه مقاطع از این ملت بزرگ شکست خورده است در گرو پیروی از ولایت فقیه و داشتن اتحاد و وحدت در بین اقشار مختلف جامعه است.


وی تاکید کرد: حضور حماسی ملت انقلابی کشورمان در 9 دی توانست این نظام را در برابر تهاجمات بی امان دشمنان قسم خورده داخلی و خارجی بیمه کند.
نکو اظهار کرد: حماسه 9 دی روزی بود که ملت آگاه و شجاع کشورمان به ندای رهبری لبیک گفت و با این اقدام تاریخی خود نشان دادند که تربیت یافتگان مکتب حسینی هستند.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان در مجلس شورای اسلامی، حماسه عظیم 9 دی را تیر خلاص ملت قهرمان کشورمان به واسطه پیروی از فرامین مقام معظم رهبری یاد و اضافه کرد: دشمن از ابتدا در هر مرحله که برنامه خود را بر علیه این نظام پیاده می کند با شکست سختی مواجه می شود و در 9 دی  نیز مردم با آگاهی کامل تیر خلاص به افکار پلید دشمنان زدند.

پیروز واقعی حماسه 9 دی مقام معظم رهبری و مردم هستند

منصور حقیقت پور نیز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه در 9 دی همه ملت ایران همچون موج بزرگی وارد صحنه سیاسی کشور شد گفت: این حضور چشمگیر باعث شد که فتنه در نطفه خفه وروال جامعه طبیعی گردد.
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ملت ایران هرکجا که احساس خطر کنند به صحنه آمده و از آرمان های نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع می کنند؛ در واقع 9 دی را نمی توان مختص به یک گروه و جریان دانست و پیروز واقعی حماسه 9 دی مقام معظم رهبری و مردم هستند.
وی گفت: فتنه سال 88 حاکمیت انقلاب را تهدید می کرد، از این رو همه با ایجاد یک موج بزرگ، موجهای ایجاد شده از سوی فتنه گران را ازبین بردند.


حقیقت پور ادامه داد: هرکجا که ملت ایران احساس خطر کنند به صحنه می آیند و از آرمان های نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع می کنند.
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:  مردم در حرکتی خود جوش در حماسه 9 دی به دشمنان ثابت کردند که همواره در پشتیبانی از انقلاب و ولایت فقیه  مقابل هر گونه مشکل آفرینی دشمنان ایستاده‌اند.

حماسه 9 دی تجدید پیمان دوباره ملت انقلابی با ارزش های انقلابی بود
 
همچنین عوض حیدرپور در گفتگو با خبرنگار خبرگزار خانه ملت با اشاره به فرارسیدن سالروز حماسه 9 دی، گفت: حماسه 9 دی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان یک روز ماندگار خواهد ماند.
نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ملت ایران با بصیرت  و با حضور به موقع در صحنه تمام نقشه بدخواهان نظام را بر هم زدند.
حیدرپور با اشاره به اینکه حماسه 9 دی تجدید پیمان دوباره ملت انقلابى ایران با ارزش‌هاى‏ انقلابى بود تصریح کرد: حضور گسترده مردم در آن روز نشان دهنده این بود که دست از حمایت نظام بر نمی‌دارند.


وی افزود:حماسه 9 دی نشان‌دهنده این موضوع است که انقلاب اسلامی به برکت بصیرت و برخورداری از نعمت رهبری هرگز اجازه تکرار حوادث تلخ و تجارب ناگوار تاریخی را نخواهد داد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی حماسه 9 دی را متعلق به مردم و رهبر معظم انقلاب دانست و ‌گفت: روشن‌گری‌های رهبر معظم انقلاب و حضور گسترده مردم برای حمایت از نظام موجب خنثی شدن فتنه 88‌ شد.

حماسه 9 دی روز نمایش بصیرت مردم بود

سید حسین نقوی حسینی نیزدر گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه حماسه 9 دی روز نمایش بصیرت مردم بود، اظهار داشت: مردم ایران در 9 دی سال 88 به دنیا نشان دادند که از ویژگی بصیرت و ولایتمداری برخوردار هستند، تاریخ نشان داده است که هر جا مردم با رهبران همراه باشند هیچ قدرتی نمی تواند به کشور آنان ضربه بزند و ما این وضعیت را به خوبی در ایران می بینیم.
نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حماسه 9 دی استقلال و سربلندی  کشور ما را تا سال ها بیمه کرد زیرا دشمنان پیام ملت ایران را در پایبندی به اهداف نظام اسلامی دریافت کردند.


وی مردم ایران را پشتوانه محکمی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست.
نقوی حسینی با اشاره به اینکه مردم ایران در 9 دی به صحنه‌ آمده و حماسه آفریده شد افزود: 9 دی برای همیشه آتش فتنه را خاموش کرد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: حماسه 9 دی براساس بصیرت و حمایت از ولایت و نظام به‌دست آمد؛این حماسه متعلق به قشر خاصی از جامعه نبوده و متعلق به همه نیروهای انقلابی و دلسوز بود. 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet