هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با موافقت نمایندگان؛

کلیات موافتنامه تحدید مرز دریای عمان بین کشورهای ایران و عمان تصویب شد

سرویس صحن
نمایندگان مجلس شورای اسلامی کلیات موافقتنامه تحدید حدود مرز دریایی در دریای عمان بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت سلطنت عمان را به تصویب رساندند.
سه‌شنبه 22 دی 1394 ساعت 09:47
کلیات موافتنامه تحدید مرز دریای عمان بین کشورهای ایران و عمان تصویب شد نمایندگان مجلس شورای اسلامی کلیات موافقتنامه تحدید حدود مرز دریایی در دریای عمان بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت سلطنت عمان را به تصویب رساندند. http://cdn.icana.ir/d/019/45665.jpg کلیات,موافتنامه,تحدید,مرز,دریای,عمان,بین,کشورهای,ایران,و,عمان,تصویب,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در جلسه علنی امروز (سه شنبه، 22 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه موافقتنامه تحدید حدود مرز دریایی در دریای عمان بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت سلطنت عمان، با کلیات آن با 117 رأی موافق، 2 رأی مخالف و 6 رأی ممتنع از مجموع 206 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

همچنین نمایندگان با ماده واحده لایحه مذکور با 121 رأی موافق، یک رأی مخالف و 3 رأى ممتنع از مجموع 206 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

در ماده واحده این لایحه آمده است؛ موافقتنامه تحدید حدود مرز دریایی در دریای عمان بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت سلطنت عمان، مشتمل بر یک مقدمه و 9 ماده و یک نقشه به شرح پیوست تصویب و اجازه تسلیم اسناد آن داده می شود.

در تبصره این ماده واحده نیز آمده رعایت اصل یکصد و سی و نهم (139) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در اجرای ماده 7 این موافقتنامه الزامی است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر