هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با رأی نمایندگان؛

لایحه موافقت‌نامه بین دولتی بنادر خشک به تصویب رسید

سرویس صحن
نمایندگان مردم در خانه ملت، لایحه موافقت‌نامه بین دولتی بنادر خشک را به تصویب رساندند.
سه‌شنبه 22 دی 1394 ساعت 10:52
لایحه موافقت‌نامه بین دولتی بنادر خشک به تصویب رسید نمایندگان مردم در خانه ملت، لایحه موافقت‌نامه بین دولتی بنادر خشک را به تصویب رساندند. http://cdn.icana.ir/d/019/80728.jpg لایحه,موافقت‌نامه,بین,دولتی,بنادر,خشک,به,تصویب,رسید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 22 دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی لایحه موافقت نامه بین دولتی بنادر خشک را به تصویب رساندند.

براین اساس نمایندگان با 131 رأی موافق، 2 رأی مخالف و 8 رأی ممتنع از مجموع 208 نماینده حاضر در جلسه با کلیات این لایحه موافقت کردند.

همچنین نمایندگان با 143 رأی موافق، 3 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 208 نماینده حاضر در جلسه ماده واحده آن را به تصویب رساندند.

در ماده واحده این لایحه آمده است:

موافقت نامه بین دولتی بنادر خشک مشتمل بر یک مقدمه و هفده ماده و دو پیوست به شرح پیوست، تصویب و اجازه تسلیم اسناد آن داده می‌شود.

تبصره 1 آن عبارت است از: «حل و فصل اختلافات» موضوع ماده (13) این موافقت نامه منوط به رعایت اصل یکصد و سی و نهم (139) قانون اساسی و تصویب مجلس شورای اسلامی ایران است.

در تبصره 2 آمده: هرگونه اصلاحات بعدی موضوع مواد (7)، (8) و (9) این موافقت نامه منوط به رعایت اصل هفتاد و هفتم (77) قانون اساسی و تصویب مجلس شورای اسلامی ایران است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر