هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با رأی نمایندگان؛

لایحه موافقت‌نامه همکاری‌های امنیتی میان دول ایران و تاجیکستان به تصویب رسید

سرویس صحن
نمایندگان مردم در خانه ملت با لایحه موافقت نامه همکاری‌های امنیتی و انتظامی میان دولت ایران و تاجیکستان موافقت کردند.
سه‌شنبه 22 دی 1394 ساعت 11:11
لایحه موافقت‌نامه همکاری‌های امنیتی میان دول ایران و تاجیکستان به تصویب رسید نمایندگان مردم در خانه ملت با لایحه موافقت نامه همکاری‌های امنیتی و انتظامی میان دولت ایران و تاجیکستان موافقت کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/201601109151549393.jpg لایحه,موافقت‌نامه,همکاری‌های,امنیتی,میان,دول,ایران,و,تاجیکستان,به,تصویب,رسید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 22 دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره لایحه موافقت نامه همکاری های امنیتی و انتظامی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری تاجیکستان، کلیات این لایحه را با 114 رأی موافق، 7 رأی مخالف و 3 رأی ممتنع از مجموع 205 نماینده حاضر در صحن به تصویب رساندند.

همچنین در نشست امروز نمایندگان با ماده واحده لایحه مذکور با 122 رأی موافق، 1 رأی مخالف و 3 رأی ممتنع از مجموع 207 نماینده حاضر در صحن علنی مجلس موافقت کردند.  

در متن ماده واحده لایحه موافقت نامه همکاری های امنیتی میان دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری تاجیکستان آمده است که موافقت‌ نامه همکاری‌های امنیتی و انتظامی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری تاجیکستان مشتمل بر یک مقدمه و یازده ماده به شرح پیوست تصویب و اجازه مبادله اسناد آن داده می‌شود.

براساس تبصره این ماده واحده در اجرای مواد (6)، (8) و (10) این موافقت نامه، رعایت اصول یکصد و سی و نهم (139) و هفتاد و هفتم (77) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران الزامی است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر