شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فولادگر:

در تهران علیه اصولگرایان فضاسازی شد / مردم تهران را از روی کار ماندن اصولگرایان در مجلس ترساندند

سرویس دیگر رسانه‌ها
فضای کلی در تهران حاکم شد که یکسری مردم را از اینکه اصولگرایان در تهران رای بیاوردند ترساندند، به نوعی رفتارهایی به اصولگرایان نسبت داده شد که واقعیت نداشت مثلا گفته شد اگر اصولگرایان سر کار بیایند سخت گیری و خشونت حاکم می شود، آزادی ها سلب شده و تحریم ها ادامه می یابد.
شنبه 22 اسفند 1394 ساعت 16:19
در تهران علیه اصولگرایان فضاسازی شد / مردم تهران را از روی کار ماندن اصولگرایان در مجلس ترساندند فضای کلی در تهران حاکم شد که یکسری مردم را از اینکه اصولگرایان در تهران رای بیاوردند ترساندند، به نوعی رفتارهایی به اصولگرایان نسبت داده شد که واقعیت نداشت مثلا گفته شد اگر اصولگرایان سر کار بیایند سخت گیری و خشونت حاکم می شود، آزادی ها سلب شده و تحریم ها ادامه می یابد. http://cdn.icana.ir/d/019/57799.jpg در,تهران,علیه,اصولگرایان,فضاسازی,شد,/,مردم,تهران,را,از,روی,کار,ماندن,اصولگرایان,در,مجلس,ترساندند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حمیدرضا فولادگر در بررسی علل تغییر جدی ترکیب نمایندگان استان تهران و توفیق لیست ائتلافی اعتدالیون و اصلاح طلبان گفت: البته اصلاح طلبان و اعتدالیون تنها در تهران توفیق جدی داشتند و در شهرهای دیگر کماکان اصولگرایان نمایندگان خود را به مجلس فرستادند.

این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی هم چنین تصریح کرد:در اکثر مراکز استان ها نیز اصولگرایان موفق بودند و نمی توان گفت در کلیت اصلاح طلبان پیروز شدند.

وی درخصوص وضعیت نتایج انتخابات تهران نیز تاکید کرد: نباید از یاد برد که تهران همواره شرایط خاص خود را داشته و دارد و البته نباید از یاد برد که این لیست که در تهران توفیق یافته نیز مورد تایید شورای نگهبان بوده و همه این افراد انتخاب شده زیر چتر نظام هستند و نباید نتیجه گیری دیگری کرد.


ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم جامع بود


فولادگر در خصوص روند فعالیت ائتلاف اصولگرایان نیز تصریح کرد: این بار در بین اصولگرایان بحث وحدت محقق شد و ائتلاف این بار جامع بود و افرادی که بعد از این سی نفر منتخب رای آوردند از همه سلایق اصولگرایی هستند بنابراین نمی تواند نتیجه گرفت اگر از سلیقه دیگری بیش تر در لیست بود، نتیجه متفاوتی حاصل می شد.


در تهران علیه اصولگرایان فضاسازی شد/مردم تهران را از روی کار ماندن اصولگرایان در مجلس ترساندند


وی تاکید کرد: فضای کلی در تهران حاکم شد که یکسری مردم را از اینکه اصولگرایان تهران بیاوردند ترساندند، به نوعی رفتارهایی به اصولگرایان نسبت داده شد که واقعیت نداشت مثلا گفته شد اگر اصولگرایان سر کار بیایند سخت گیری و خشونت حاکم می شود، آزادی ها سلب شده و  تحریم ها ادامه می یابد.


این نماینده اصولگرای مجلس نهم با بیان این که در تهران علیه اصولگرایان فضاسازی شد، ادامه داد: فضایی به اشتباه برای مردم تهران به وجود اوردند که به طور مثال اگر اصولگرایان رای بیاوردند تحریم ها دوباره شدت می گیرد در حالی که اصولگرایان بیشترین تلاش را داشتند تا تحریمهای ظالمانه پایان یابد و شاید به برجام انتقادهایی داشتند اما مصوبه مجلس درباره برجام نیز در مجلس اصولگرایان ارائه شد.


اصولگرایان را متهم به نقض آزادی بیان کردند در حالی که برای سخنرانی  آنها محدودیت ایجاد می کردند


فولادگر هم چنین تصریح کرد: خیلی از اصولگرایان که متهم به نقض آزادی بیان هستند در ایام انتخابات که باید در مکان های مختلف به سخنرانی می پرداختند با محدودیت مواجه شده و بعد متهم شدند مخالف آزادی بیان هستند.


وی ادامه داد: در همین مجلس نهم طرح جرم سیاسی، فعالیت رسانه ها و آزادی اطلاع رسانی که دفاع از آزادی های مشروع می کند تصویب شد.


لیست مقابل اصلاح طلبان خالی از هر چهره اقتصادی امتحان پس داده بود


فولادگر هم چنین تاکید کرد: چهره های اقتصادی صاحب نظر همه در لیست اصولگرایان بودند و لیست مقابل اصولگرایان خالی از چهره های اقتصادی بودند که کار کرده باشد.


برخی اصولگرایان باید در ادبیات و نحوه بیان مطالب خود تجدید نظر کنند


فولادگر هم چنین در ادامه تشریح دلایل عدم توفیق اصولگرایان در تهران گفت: تصور می کنم تا اندازه ای هم خود دوستان اصولگرا باید در ادبیات و بیان مطالب خود دقت و بازنگری داشته باشند و به شکلی رفتار کنند که قابل بهره برداری علیه کلیت جریان اصولگرایی نباشد.


به گزارش جمهوریت؛ نماینده اصولگرای مجلس نهم تاکید کرد:باید مراقبت کرد اصول انقلاب سرلوحه مجلس آینده  باشد./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000