شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کولیوند مطرح کرد:

دایره ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس به شدت محدود بود/برخی تئوری های "نوش دارو بعد از مرگ سهراب" برای ائتلاف ارائه می دهند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نائب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی دایره کار را تنگ کردند و فضا را به گونه ای مهیا کردند که چهره هایی مثل قالیباف ، لاریجانی ناطق نوری وارد این ائتلاف نشوند باید منتظر چنین نتیجه ای نیز می بودند.
یکشنبه 23 اسفند 1394 ساعت 18:35
دایره ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس به شدت محدود بود/برخی تئوری های "نوش دارو بعد از مرگ سهراب" برای ائتلاف ارائه می دهند نائب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی دایره کار را تنگ کردند و فضا را به گونه ای مهیا کردند که چهره هایی مثل قالیباف ، لاریجانی ناطق نوری وارد این ائتلاف نشوند باید منتظر چنین نتیجه ای نیز می بودند. http://cdn.icana.ir/d/019/69266.jpg دایره,ائتلاف,اصولگرایان,در,انتخابات,مجلس,به,شدت,محدود,بود/برخی,تئوری,های,"نوش,دارو,بعد,از,مرگ,سهراب",برای,ائتلاف,ارائه,می,دهند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدجواد کولیوند، نماینده اصولگرای مجلس نهم در خصوص تغییر ترکیب نمایندگان استان تهران در انتخابات دور دهم مجلس شورای اسلامی و عدم توفیق لیست ائتلاف اصولگرایان در پایتخت گفت:تصور می کنم مجموعه اصولگرایان در تهیه لیست نهایی باید دایره افراد را مقداری بازتر در نظر می گرفتند در حالی که دایره کار به شدت محدود بود و لیست نهایی نیز از این خصوصیت مبری نبود.

نایب رییس کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: این دایره به اندازه ای محدود درنظر گرفته شد که بسیاری از چهره های اصولگرا و معتدل که می خواهند به این کشور خدمت کنند در داخل این لیست ها نبودند و جریان های نزدیک به آن ها نیز در لیست ائتلاف نبودند و در نهایت فضا به شکلی شد که مردم  به ائتلاف رای دادند.


کولیوند با بیان این که در این انتخابات اصلاح طلبان پیروز نهایی نیستند تصریح کرد: لیست سه جانبه از طرف مردم رای آورده است و این لیست متعلق به فقط اصلاح طلبان نیست بلکه مجموعه ای اعتدال و توسعه ، تعدادی اصلاح طلب و تعدادی اصولگرای معتدل هستند.

وی در ارزیابی از عملکرد شورای ائتلاف اصلولگرایان تاکید کرد: وقتی دایره کار را تنگ کردند و فضا را به گونه ای مهیا کردند که چهره هایی مثل قالیباف ، لاریجانی ناطق نوری وارد این ائتلاف نشوند باید منتظر چنین نتیجه ای نیز می بودند.

کولیوند در خصوص اظهاراتی مبنی بر این که چهره هایی مثل علی لاریجانی خود مایل به ورود به ائتلاف نبودند گفت: شرایط را به گونه کردند که این چهره های معتدل و بزرگ صولگرایی وارد ائتلاف نشوند و آن ها نیز همین را انتخاب کردند و امروز دیگر این این حرف ها نوش دارو بعد از مرگ سهراب است و فایده ای ندارد.


به گزارش جمهوریت؛ منتخب مردم در مجلس دهم تصریح کرد: تجربه ای که اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم در مورد نحوه ائتلاف تجربه کردند باید از این پس سر لوحه آن ها باشد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000