شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقوی حسینی با اشاره به انفجارهای اخیر؛

گردشگران ایرانی به ترکیه نروند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حوادث و انفجارهای اخیر استانبول گفت: در چنین شرایطی گردشگران ایرانی به ترکیه نروند، چون پول آنها به جیب حامیان داعش می‌رود.
دوشنبه 24 اسفند 1394 ساعت 15:31
گردشگران ایرانی به ترکیه نروند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حوادث و انفجارهای اخیر استانبول گفت: در چنین شرایطی گردشگران ایرانی به ترکیه نروند، چون پول آنها به جیب حامیان داعش می‌رود. http://cdn.icana.ir/d/019/110850.jpg گردشگران,ایرانی,به,ترکیه,نروند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سید حسین نقوی حسینی با اشاره به انفجارهای شب گذشته در ترکیه و کشته و زخمی شدن جمع زیادی از مردم و با اشاره به سیاست‌های رژیم ترکیه در سال‌های اخیر اظهار داشت: با توجه به سیاست‌های ترکیه در ارتباط با مسائل منطقه، وقوع این حوادث اجتناب‌ناپذیر است و توصیه ما این است که هیچ گردشگر ایرانی در این شرایط به ترکیه سفر نکند.

وی ادامه داد: پول گردشگران ایرانی به جیب حامیان داعش می‌رود و گلوله‌ای می‌شود که علیه مسلمانان به کار می‌گیرند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: دولت ایران نیز روابط خود را با ترکیه به ویژه در حوزه گردشگری تنظیم کند؛ در رابطه با سفر اخیر داوود اغلو (نخست وزیر ترکیه) به تهران نیز ظاهرا مذاکراتی صورت گرفته، اما هیچ گزارشی داده نشده است که نتیجه مذاکرات چه بوده و قرار است به کجا برسد.

نقوی حسینی با اشاره به همسایگی دو کشور ایران و ترکیه و جایگاه راهبردی آنها خاطرنشان کرد: ایران و ترکیه تلاش می‌کنند تا حجم مراودات اقتصادی خود را به ۲۰ میلیارد دلار در سال برسانند که این خیلی خوب است، اما اگر این روابط و مناسبات به طور واقعی تنظیم نشود، این روابط هیچ ثمری ندارد.

به گزارش مهر؛ وی در پایان تصریح کرد: ترکیه از روند حمایت خود از داعش و تروریست‌های تکفیری دست بردارد، وگرنه هم مناسباتش با ایران به هم می‌خورد و هم محیط داخلی این کشور روز به روز آشفته‌تر می‌شود./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000