هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سبحانی فر مطرح کرد:

واردات کالای لوکس با اقتصاد مقاومتی سازگاری ندارد/منافع کشور بر منافع افراد خاص ترجیح داده شود

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه دولت باید جلوی زیاده‌خواهی‌های بعضی از افراد خاص در واردات کالاهای لوکس را بگیرد، گفت:پهن کردن فرش قرمز برای کالاهای لوکس اشتباهی استراتژیک است.
یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 ساعت 10:55
واردات کالای لوکس با اقتصاد مقاومتی سازگاری ندارد/منافع کشور بر منافع افراد خاص ترجیح داده شود سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه دولت باید جلوی زیاده‌خواهی‌های بعضی از افراد خاص در واردات کالاهای لوکس را بگیرد، گفت:پهن کردن فرش قرمز برای کالاهای لوکس اشتباهی استراتژیک است. http://cdn.icana.ir/d/019/201602103459735853.jpg واردات,کالای,لوکس,با,اقتصاد,مقاومتی,سازگاری,ندارد/منافع,کشور,بر,منافع,افراد,خاص,ترجیح,داده,شود Icana

رمضانعلی سبحانی فر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه با بیان اینکه بسیاری از کالاهایی که به ایران وارد می‌شوند،  نه تنها جزء اولویت‌ها و نیازهای کشور نیست، بلکه حضور این محصولات تولیدداخلی را نیز از بین برده‌است،گفت: به این ترتیب ارزش افزوده و اشتغالی که با ورشکست شدن تولید داخلی به دلیل افزایش واردات از دست رفته‌است، نصیب سایر کشورها می‌شود.

 

پهن کردن فرش قرمز برای کالاهای لوکس تولیدملی را به تباهی می کشاند

نماینده مردم سبزوار،جوین جغتای در مجلس شورای اسلامی،با تاکید براینکه تمام دستگاه های اجرایی و مسئولان باید زمینه اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی را فراهم کنند، تاکید کرد:پهن کردن فرش قرمز برای کالاهای لوکس اشتباهی استراتژیک است که تولید ملی را به تباهی می کشاند.

سبحانی فر با بیان اینکه دولت باید جلوی زیاده‌خواهی‌های بعضی از افراد خاص نظیر واسطه‌هایی که در ادارات و یا سازمان‌ها نفوذ دارند را بگیرد، ادامه داد: واردات کالا باید در چارچوب قانون و بر اساس نیاز کشور انجام شود و ورود هرگونه کالایی که مشابه داخلی آن وجود دارد، ممنوع شود.

رمضانعلی سبحانی فر رمضانعلی سبحانی فر3406757/2/2014 4:48:10 PMhttp://media.icana.ir/Image/2014/07/73498_Thum.jpg
رمضانعلی سبحانی فر

 

 آبفا تجهیزات شیرین سازی خلیج فارس را علیرغم تولید  با کیفیت داخلی از خارج خریداری می کند

وی با انتقاد از ورود کالاهایی که مشابه آن در داخل ساخته و حتی صادر می شوند، اظهار داشت:الکتروموتورهای تولید داخل به کشورهای دیگر صادر می شود، اما متاسفانه" آبفا "مشابه آن و حتی با کیفیت نازل به کشور وارد می کند و تجهیزات شیرین سازی خلیج فارس را از خارج خریداری می کند.

سبحانی فر با بیان اینکه تنها راه مقابله با واردات کالاهای لوکس تحقق اقتصاد مقاومتی است، افزود:ارز باید مثل طلا پشتوانه ارزش ریال شود ،بنابراین دولت برای واردات کالاها برنامه‌ریزی مناسبی انجام داده و آن را به درستی مدیریت کند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه واردات کالاهای غیرضروری به تولید داخلی آسیب وارد می‌کند، تصریح کرد:دولت باید یک برنامه دقیق و منطبق بر سیاست‌های طرح تحول اقتصادی و برنامه‌های پولی و مالی سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری را اجرا و تلاش کند تا این برنامه‌ها قدم به قدم عملیاتی شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر