هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عبادی:

جناح‌های مختلف سیاسی مجلس دهم در حمایت از نظام زیر یک پرچم قرار می‌گیرند

سرویس سیاسی
منتخب مردم بیرجند در مجلس دهم معتقد است تا زمانی‌که همه نمایندگان مجلس دهم در چارچوب نظام حرکت کنند اختلاف آرا مشکلی ندارد و به بی‌راهه نخواهند رفت.
یکشنبه 9 خرداد 1395 ساعت 15:48
جناح‌های مختلف سیاسی مجلس دهم در حمایت از نظام زیر یک پرچم قرار می‌گیرند منتخب مردم بیرجند در مجلس دهم معتقد است تا زمانی‌که همه نمایندگان مجلس دهم در چارچوب نظام حرکت کنند اختلاف آرا مشکلی ندارد و به بی‌راهه نخواهند رفت. http://cdn.icana.ir/d/019/43267.jpg جناح‌های,مختلف,سیاسی,مجلس,دهم,در,حمایت,از,نظام,زیر,یک,پرچم,قرار,می‌گیرند Icana

سیدمحمدباقر عبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تأکید براینکه در حال حاضر حوزه اقتصاد در اولویت نخست مسائل کشور قرار دارد، گفت: اقتصاد را باید سامان بخشید تا از حالت رکود خارج شویم که این مطلب نیاز به همدلی مجلس و دولت دارد تا این معضل بزرگ برطرف شود.

منتخب مردم بیرجند در مجلس دهم شورای اسلامی در ادامه با اشاره به آمار بالای بیکاران در جامعه، بیان داشت: بیکاری در جوانان به خصوص قشر تحصیل کرده باعث بروز آسیب های اجتماعی در کوتاه مدت و درازمدت می شود از این رو باید در مجلس برای این مسأله نیز راهکاری اندیشیده شود.

وی در ادامه با بیان اینکه عمده حل مشکلات اقتصادی کشور به دست دولت قابل حل است، گفت: هرجا که لازم باشد مجلس آمادگی همکاری با دولت در زمینه قانونگذاری را دارد و هدف مجلس اشتغال، رونق اقتصادی و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است از سوی دیگر مسائل دیگر متأثر از وضعیت اقتصادی کشور شده اند که باید آن را تقویت کنیم تا حوزه های دیگر مشکلی نداشته باشند.

عبادی در ادامه با ابراز امیدواری از دوری مجلس دهم از تندروی های سیاسی و جناحی، عنوان کرد: دغدغه مجلس دهم باید دغدغه مردم باشد و هرگاه موضوعی مربوط به ارزش ها و آرمان های انقلاب بود همه جناح های آن باید زیر یک پرچم جمع شده و از نظام دفاع کنند.

منتخب مردم بیرجند در مجلس دهم شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: اگر همه نمایندگان مجلس دهم در چارچوب نظام حرکت کنند اختلاف آرا مشکلی ندارد اما اگر کسی از چارچوب بخواهد خارج شود مشکل ایجاد شده و به بی‌راهه می‌رویم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000