هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قاضی پور مطرح کرد:

تجمیع آرای نمایندگان جناح‌های مختلف جهت تأمین منافع ملت

سرویس سیاسی
منتخب مردم ارومیه در مجلس دهم معتقد است زمانی که پای منفعت مردم وسط باشد، نمایندگان از هر جناحی که باشند دغدغه مند امورات مردمی می شوند.
دوشنبه 10 خرداد 1395 ساعت 08:28
تجمیع آرای نمایندگان جناح‌های مختلف جهت تأمین منافع ملت منتخب مردم ارومیه در مجلس دهم معتقد است زمانی که پای منفعت مردم وسط باشد، نمایندگان از هر جناحی که باشند دغدغه مند امورات مردمی می شوند. http://cdn.icana.ir/d/019/65442.jpg تجمیع,آرای,نمایندگان,جناح‌های,مختلف,جهت,تأمین,منافع,ملت Icana

نادر قاضی پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تأکید بر اینکه در حوزه صنعت و معدن باید فناوری بومی شود، گفت: لازم است در این خصوص پیشرفت های جهانی را به داخل کشور سوق دهیم و در راستای بومی شدن آن بکوشیم.

منتخب مردم ارومیه در مجلس دهم شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: لازم است مجلس دهم برنامه ای داشته باشد تا زمینه وارد کردن پیشرفت های جهانی در تمامی حوزه ها به داخل کشور را تسهیل کند البته واردات تکنولوژی باید به گونه ای باشد که در داخل دانشمندان و متخصصان آن را بومی کرده و به خودکفایی برسند.

وی افزود: خودکفایی و بومی سازی تکنولوژی جهانی در نهایت خودبه خود منجر به افزایش تولید ملی و در نتیجه افزایش اشتغال می شود که این امر به نوبه خود از شدت آسیب های احتمالی در جامعه می کاهد.

منتخب مردم ارومیه در مجلس دهم شورای اسلامی در پایان با اشاره به وجود اختلاف آرا در مجلس دهم خاطرنشان ساخت: نکته مهم در میان وجود اختلاف آرا در مجلس این است که زمانی که صحبت از منفعت مردم به میان می آید، تفاوت نظرات سیاسی کنار گذاشته شده و همگان نسبت به امورات مردمی دغدغه مند می شوند و این از محسنات مجلس است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000