اربعین حسینی
1395/03/10 11:35:09
سرویس اقتصادی
موسوی لارگانی:

اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی با همکاری دولت و مجلس امکان‌پذیر است/مشکلات اقتصادی آسیب های اجتماعی بسیاری را در پی دارد

عضو هیأت رئیسه موقت مجلس دهم معتقد است شعارهای زیادی در حوزه اقتصاد مقاومتی داده شده که امروز با دقت و همکاری مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس می‌توان آن را به اقدام و عمل تبدیل کرد.
اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی با همکاری دولت و مجلس امکان‌پذیر است/مشکلات اقتصادی آسیب های اجتماعی بسیاری را در پی دارد عضو هیأت رئیسه موقت مجلس دهم معتقد است شعارهای زیادی در حوزه اقتصاد مقاومتی داده شده که امروز با دقت و همکاری مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس می‌توان آن را به اقدام و عمل تبدیل کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/84458.jpg اقدام,و,عمل,در,اقتصاد,مقاومتی,با,همکاری,دولت,و,مجلس,امکان‌پذیر,است/مشکلات,اقتصادی,آسیب,های,اجتماعی,بسیاری,را,در,پی,دارد Icana

سیدناصر موسوی لارگانی درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه بیشترین مشکلات کشور در حوزه اشتغال و معیشت مردم خلاصه می شود،گفت: مشکلات اقتصادی دامن گیر زندگی مردم شده که آسیب های اجتماعی بسیاری را نیز در پی دارد.

 

تاکید مقام معظم رهبری تأکید برتحقق اقتصادمقاومتی در جریان برنامه ششم

منتخب مردم فلاورجان درمجلس دهم شورای اسلامی برهمین اساس برضرورت همکاری دولت و مجلس در تدوین برنامه پنجساله ششم توسعه کشور تأکید کرد و ادامه داد:مقام معظم رهبری تأکید برتحقق اقتصادمقاومتی در جریان برنامه ششم دارند که مسئولان باید این منویات را مدنظر خود قراردهند.

وی افزود:اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی بسیار مهم است؛چراکه شعارها به اندازه کافی دراین حوزه داده شده و اکنون زمان عمل کردن به آنها فرا رسیده است.

عضوهیأت رئیسه موقت مجلس دهم شورای اسلامی،در پایان خاطرنشان کرد:مجلس دهم و دولت یازدهم می توانند با قدری توجه و همکاری بیشتر موادی را در برنامه ششم به تصویب برسانند که کار ارزشمندی در حوزه اقتصاد شکل بگیرد و امیدی تازه در دل جوانان و خانواده ها برای رونق معیشت آنها ایجاد کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet